Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van/vannak?...

Milyen kutyád van/vannak? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés

:) Unatkozok. Bármit leírhatsz a kutyádról, amit szeretnél. Ha akarsz, képet is rakhatsz.

Nekem két Angol Cocker Spánielem van (1 éves fekete kan, 3 hónapos arany szuka), és egy spániel-vizsla keverék(10 hós ivartalanított szuka).


2011. jan. 16. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, én is unatkozok, tehát nem vagy vele egyedül, de én még szomi is vagyok,de mindegy :( hm.. a kutyusom 2002.9.10-én született, három éve annyira megfázott (pedig mindig be van csukva), h. pár hétig lebénult . Most már őszül a bajsza, és ő keverék. Nagyon szeretem őt. Barna szemei vannak, jellegzetessége a rövid farka, kb. 3 cm -s, amit az anyukája leharapott neki kiskorában. De növesztjük a szőrt rajta :)
2011. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 éves angol bulldog. :D
2011. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Komolyan leharapta a farkát? Még ilyet sem hallottam. Az enyém is csonkított, a kan, mert ez az "esztétikus", de ugyanolyan szépek farokkal is, mint nélküle.

Anyukámnak egy keverék van, neki is olyan mélybarna szeme van, már majdnem fekete, a szemöldöke barna, és a 4 lába is, a teste fekete. Pincsi nagyságú, és ennek a keveréke. Kb 13 éves. Már látszik hiába is vinnék sétálni, hamar elfárad, és most kissé meg is hízott.

2011. jan. 16. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
hát igen, könyörtelenül leharapta, vhogy magához akarta húzni v. mi és így történt a baleset. de amúgy is elég vékony farka lenne neki, úgyhogy nem bánja.:) Az előző kutyánk 15 évig élt , ő is keverék volt, fekete, vagyis a vége felé már szürke. a szeme körül fehér lett , olyan volt, mint aki szemüveges :) naon vicces volt, de tesómat már 2X megharapta, úgyhogy én féltem tőle mindig
2011. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 9 hónapos, kan bichon havanese kutyusom van.
2011. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy másfél éves amstaffom és egy négyéves labradorom van. Nem gondolná az ember, de a labrador hamis, a stafford meg jámbor. Egyébként a staffival többet foglalkozom, ő szocializáltabb, mint a labi.
2011. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is a Labradorról gondoltam volna, hogy "jámborabb". Tapasztalatom nincs vele, 1 ismerősömnek van, Őt lehet húzni-nyúzni, egy ideig. Aztán megunja, és odébb áll. Viszont úgy gondolom, hogy neki alapból elrontották a nevelését.

A bichon tetszik nekem, aranyos kis szőrgombóc, "sajnálnám" magamtól, mert kinti-benti kutyáim vannak, és itt, ha esik az eső minden merő sár, rajta főként látszana. Igazából a fajtát nem ismerem, küllemre nagyon tetszik.

2011. jan. 16. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom már nem unatkozol :). De azért leírom.

Nekem egy golden kanom van 4 éves és egy 2 éves border collie szukám, mindketten ivartalanítva.

Ők aztán egy érdekes páros, sose senki más kutyával nem hajlandók játszani, vagy más kutyára figyelni ha mindkettőt viszem egyszerre.

Olyanok mint egy vén házaspár, a borderem a házsártos feleség a golden meg a papucs férj. Sokkal nagyobb mint a borderem méretre, meg hát kan is mégis folyton ha a bodri rámorrant a goldie mindjárt megadja magát, nagyon uralkodik felette :)...

Nagyon vicces páros, viszont a játékról van szó akkor egyenlő felek úgymond, mert minden játékot ketten hoznak vissza, még egyszerre is lépnek meg egyszerre jár a farkuk. :D:D:D:D

2011. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez jó. :D papucs férj..:D

Köszi

2011. jan. 17. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves és golden retriver,de volt még régebben egy dalmatánk és 12 éves koráig élt.
2011. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!