Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a bűzmirigye volt?

Ez a bűzmirigye volt?

Figyelt kérdés
Kutyám az ölemben ült és én le akartam tenni a földre,ezért megfogtam a farka alatt és éreztem,hogy nedves lett a kezem.Nagyon büdös is lett. Utána,ő nyalta a fenekét.
2011. jan. 16. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég gáz, ha ennyitől kinyomódott a bűzmirigye. El kellene vinni dokihoz, hogy megvizsgálja tüzetesen. Valami ott szerintem nincs rendben. Ha a bűzmirigye volt, nem biztos, hogy kijött mind, és ugyanúgy be fog gyulladni neki később is. Mivel kijött neki már most, valószínű hajlamos lesz rá később is. Fokozottan oda kell figyelni erre. HA észreveszed, hogy szánkázik (ülve húzza magát a földön), vagy hogy sokszor próbálja a fenekénél nyalogatni, gyorsan vidd dokihoz és kinyomja neki.
2011. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez tuti.

Egyszer az én kutyámnak is kijött egy kis cucc, amikor megemeltem. Érdemes dokinak megmutatni, mert esélyes, hogy nem ürül magától rendesen.

2011. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer verekedésbe keveredett a kutyám, egy oktató kikapta a "buliból" a két hátsó lábánál fogva, és akkor neki is kispriccelt. Kevés átlátszó nagyon büdös folyadék. Se előtte, se utána nem találkoztam a bűzmirigy tartalmával semmilyen formában. Nem volt soha begyuladva, vagy ilyesmi.
2011. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!