Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem örül nekem a kutyám?

Miért nem örül nekem a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy pici pincsiről lenne szó aki most lesz nem sokára 3 éves. Régen örült nekem meg úgy kölyökként már mostmár nem. Mikor így gügyögve szólok neki meg kedvesen (nem tudom máshogy mondani) akkor más kutya csóvál meg szalad oda ő meg nem. És az a legérdekesebb hogy máshoz meg oda szalad meg csóvál neki mikor így szól :( hozzám meg nem :( miért?

15/l


2011. jan. 17. 22:40
 1/7 anonim válasza:
0%
Talán valamiért tart tőled,az enyém is ilyesmit csinál de azért mert nem törődöm vele mostanág,adjál neki egy kis édességet a markodból,csoki a legjobb de ne sokat meg ne sokszor mert a fogának nem tesz jót! az édességet mindenki szereti:D én így tanítottam kiskorába hogy odajöjjön és bevált!Próbáld ki!
2011. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a csoki méreg a számukra. De kekszet szoktam neki adni meg mindenféle jutalom falatot, mikor kaja van nálam örül meg csóvál. Ja és amikor haza jövök iskolából akkor nagyon örül. Meg mindig a nyomomban van és úgy fekszik hogy hozzám érjen. De valamiért nem örül :(
2011. jan. 17. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól tudod, a csoki méreg a kutyának.

A gügyögés mellé nem szoktad megölelgetni?

Volt egy tacskónk, amikor a lányom gügyögve szólt hozzá, akkor egy pillanat alatt a kuckójában volt a takaró alatt, vagy a lábam mögött keresett menedéket. A gügyögés után a szorítós-szeretgetés volt a program, és ezt nehezen viselte szegény tacsi.

2011. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szoktam megölelni, de látszólag nem zavarja. Meg azért nem értem mert ha más szól neki akkor csóvál és megy oda. :(
2011. jan. 18. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
És még egy kis kiegészítés: nem minden kutya egyforma! Van, akinél bejön a gügyögés, de a dominánsabbak szemében csak alattvalót csinálsz magadból és nem fog ragaszkodni hozzád, hiszen miért is ragaszkodna egy olyanhoz, aki gyenge, aki képtelen lenne megvédeni őt...
2011. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem a kisugárzásoddal van valami problem.

A te leírásod nem biztos, hogy fedi a valóságot.

Ha egy rutinos kutyás látna benneteket lehet, hogy más lenne a rálátása.

2011. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A falkavezérséggel egyáltalán nincs probléma. Ki tudom venni a kaját a szájából és vissza is tudom hívni ha akarom. És nem is gügyögök neki állandóan, csak néha jól esne ha úgy kedvesen hozzá szólok akkor csóválná a farkát...
2011. jan. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!