Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban szereti a kutyám a...

Jobban szereti a kutyám a páromat, vagy vegyem pozitívumnak ha neki örül intenzívebben mikor hazaérünk?

Figyelt kérdés
Lehet hogy általános kérdést teszek fel, de megkockáztatom. Van egy 10 hónapos kutyusom, közel egy hónapja lakik nálunk. Nagyon kis neveletlen volt, én mozgok vele, én tanítgatom, fegyelmezem, sosem bántom, én adok neki enni. Már nagyon szófogadó velem szemben, párommal kevésbé. Kedve szerint teljesíti az utasításokat ha kiadja neki. Külön szoktunk hazaérkezni, és olyankor az az érzésem hogy őt jobban szereti, mert neki sokkal látványosabban örül, nálam hamar megnyugszik, és nem is olyan szenvedélyes az üdvözlése, inkább tisztelettudó, de boldog. Lehet hogy a páromat jobban szereti, vagy ez teljesen normális hozzáállás, és örüljek hogy ez az én szerepem?
2011. máj. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Falkavezér vagy, tök normális.


Nekünk lassan 1 éves tacskónk van. Kismamaként itthon vagyok és sokat foglalkozom vele, imádom.

Párom tanítja, rá jobban hallgat. Ő is a falkavezér.

Ha hazajövünk a földre leteremt úgy örül nekem, de amint megsimogatom leül és csóválja a farkát.

2011. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel te fegyelmezed, adod neki a kaját, igy téged tisztel.
2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak így tovább. A kutya téged tisztel annyira,hogy veled szemben tisztelettel viselkedik.(Gratulálok a kutyushoz)
2011. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Féltem hogy valamit nem jól csinálok, nekem ő az első kutyusom, még sosem volt ez előtt. Megnyugtató a felismerés hogy helyesen bánok a kutyával.:)
2011. máj. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!