Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák nem tudnak különbsége...

A kutyák nem tudnak különbséget tenni kutya és kutya között?

Figyelt kérdés
A kutyám szuka és elég öregecske már 11 éves. Volt többször kiskutyája az egyik fia a szomszéd utcában van. Most olyam mintha tüzelne (pedig szerintem elég öreg már hozzá) és a saját fiával lépett le. Lehetséges, hogy a kutyák nem tudják hogy az a saját vére?
2011. jan. 18. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nem tudja, ráadásul ők ebből nem csinálnak erkölcsi kérdést. Ha hazaért, ivartalaníttassátok, nem hiszem, hogy 11 évesen kéne neki még egy alom ráadásul a saját fiától...
2011. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok.. Ilyen embernek minek kutya??? Nem tudnak különbséget tenni hogy most rokon, nem rokon azzal párosodnak amelyik kéznél van.. Miért nem ivartalaníttattátok a kutyát??? 11 éves kutyának ez egy kín szenvedés lesz ha lefial.. csoda ha nem fog belepusztulni a szülésbe..
2011. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Meg az ivartalanítás sem tesz túl jót ilyen korban... A hülyeségetek eredményeképp fog szenvedni vénségére, nem túl szép zárás ez így. Persze rá lehet fogni, ő nem gondolkozott előre, igaz?
2011. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudnák? se feljegyzés, se semmi, ha esetleg évek teltek el a találkozástól, annyi idő alatt változik a szag, az illat, és onnantól miből ismerné fel?
2011. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kutyának rendszeresen adtunk gyógyszert hogy ne legyen ugye kiskutyája. De semmilyen jel nem utalt arra, hogy még ilyen idősen is tüzeljen. Egyébként felelőségteljesen kutyatartó vagyok. Ha valaki csak azért ir mert frusztrált énjét igy kivánja kiélni akkor gratulálok. A kérdésemre vártam választ nem pedig kioktatást kértem. Ti remek emberek vagytok tuti!Szép napot mindenkinek!
2011. jan. 18. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki sem fusztrált, a válaszodból ítélve maximum te. Csak sajnáljuk, ha egy állattal baj történik, szerintem ez nem elítélendő, hiszen ezért járunk ide, ezen szeretnénk segíteni.

Egyébként valóban felelősségteljes kutyatartó lehetsz, nekem nincs saját kutyám, de a kérdésedet még én is hülyeségnek tartom. Ha lenne, biztosan nem lenne ilyen problémám, mert az általam tartott állatokról megpróbálok minden lehető információt megszerezni és a legjobb körülmények között tartani. Ennyit a felelősségről...

2011. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felelősségteljes gazdi lettél volna akkor a kutyádat ivartalaníttattad volna már régen, és nem lettek volna kiskutyái többször is, ahogy írtad!!! Meg mi az hogy a saját fiával lépett le??? Elszökött? Akkor igazán gondos gazdi vagy mondhatom!
2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na azért a felelősgazdi dolog több sebből vérzik:


1 "volt többször kiskutyája" - hát gratula, jól megkínzod a szervezetét, ráadásul többször, na és vajon a kölykökkel mi lett? víz, fal, sintértelep, országút?

2 "saját fiával lépett le" - ezek szerint elvesztettetek egy 11 éves kutyát, ráadásul még azt is tudjátok kivel ment el, ezek szerint láttátok de nem tetettek semmit.

3 "Lehetséges, hogy a kutyák nem tudják hogy az a saját vére" - Azért ez egy alapfokú információ a kutyásoknál, kutyákat az ösztön hajtja nincs tudatuk, főleg nem erkölcsi...

4 "A kutyának rendszeresen adtunk gyógyszert" - király, akkor sok ellés mellett még a rendszeresen kapott gyógyszerek és gyúrtak a szervezetén igazán boldog egészséges kutya lehet...


de igen te valóban felelősségteljes kutyatartó vagy, én meg frusztrált vagyok de nagyon, ezért próbálok hülyeségeket belemagyarázni a TE szavaidba, de a többiek is megerősíthetik hogy amiket leírtam csak a szavaid kiforgatása, belemagyarázás, túldrámázás és semmi valóság alapja nincs... igaz kedves többiek?

2011. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbbeket az ilyen kérdések frusztrálnak szegény kutyus miatt, és természetes, hogy neked esünk. A kutyák nem tudják felnőtt korban már, hogy ki a rokona, és ki nem, sok fajtát így tenyésztenek, szüleikkel, testvéreikkel, a jó vérvonal miatt... Ha lehet, ivartalaníttassátok, mielőtt lefial, és ne legyél felelőtlen állattartó...

Utolsó, teljesen igazad van!

2012. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!