Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tart kutyát az aki nem...

Miért tart kutyát az aki nem szívből teszi?

Figyelt kérdés

Állatot nem kötelező tartani, és még is sokan vannak akik csak azért tartanak hogy kínozzák... ez nem elmebaj?

Az aki nem szereti, nem ápolja, hanem az utcán tartja, vagy láncon, vagy éhezteti mert nincs pénze etetni és persze ivartalanításra sem ezért évente ellik a kölyköket meg megölik, kidobják, akinek csak teher és azért naponta jól belerúg?

Egyszerűen nem értem, aki nem szereti az állatot az minek tart?


2011. jan. 18. 11:47
 1/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az ilyenektől el kéne kobozni hatóságilag. Volt már példa rá.
2011. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan eszköznek tekintik... Ahol van egy kutya, oda kevésbé mennek be lopni, szóval akkor szereznek egyet valahonnan a többi meg leszarják. De nem csak vidéken... A városokban is. Nálunk Budán, amiről azt hiszi mindenki, hogy minden tökéletes, jönnek be a kertekbe elvinni ami mozdítható... Ahol van kutya, oda nem mennek. Csak annyi a különbség, hogy itt van pénze az embereknek jól tartani, de a nagy részének szerintem akkor is lenne, ha nem lenne elég gazdag hozzá.
2011. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a szomorú , hogy törvény szerint is csak ezközök :S
2011. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!