Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen köztük feszültség? A kutyám és a macskám nem csípik egymást.

Figyelt kérdés

Ezt a feszültséget láthatóan a macska generálja, tehát nem ő a ludas. A macska 6 éves lesz, a kutya 3 hónaposan került hozzám, most 7 hós. Az elején ügyeltem rá, hogy kellemes legyen a hangulat, amikor megérkezett hozzánk a kutya, dehogy épp a macska provokálja ki az összetűzést, azért ezt nem gondoltam volna. Persze a macska a főnök. Simán megkergeti a kutyát, de azért a kutya nem fél tőle.

Van, hogy a kutya nyugodtan fekszik, ő meg odamegy, és fújtat rá, na erre a kutya sem hagyja magát, és a basszus hangján elkezd ugatni. Győzök rendet tenni! Mit tegyek velük?


2011. jan. 18. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:

és morog is a kutyára...

igazi vadmacskavér folyik az ereiben.

2011. jan. 18. 12:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy idősebb cicát nehezebb összeszoktatni egy kutyával, szerintem legyél türelemmel, de szerintem jóbarátok nem lesznek, max. idővel megszokják 1mást.
2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!