Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?...

Milyen kutyát ajánlotok? Melyik lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan kutyát, ami harciasnak néz ki, de mégse legyen olyan vadállat, hogy ne bírjak vele, és nekirontson valakinek indokolatlanul.Közepes termetű kutyára gondoltam.Milyen fajta lenne jó választás?Vidéki vagyok, tehát a sétáltatás simán megoldott.
2011. jan. 18. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

cane corso!! ha megismersz egyet az onnantól kezdve örök szerelem. És meg véd titeket ha kell, a családjáért mindent!

ha keménykezűek vagytok, és van időtök a tanítására, akkor ő a legjobb választás!

[link]


22L

2011. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát ez nem épp közepes termetű,én a staffit mondanám
2011. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
annyira azért nem is nagy. jó nem is kicsi. láttál már élőben?
2011. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

schnauzer?

Az hogy mennyire harcias az nevelés függő, természetesen vannak erre alkalmasabb kutyát, de mindenképpen be kell íratni Öv-re.

2011. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
azért az sem biztos, hogy akárki tud bánni egy corsoval... inkább staffi vagy pit, vagy még inkább boxer.
2011. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Élőben még nem láttam sajna,nagyon szép kutya,már bele is szerettem.Olyan boxer méretű magassárgar ugye?
2011. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Boxer, vizsla
2011. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A vizsla mióta harcias kinézetű???
2011. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

eadrienn:


54 cm, és 45-60kg, de viszont sokkal robusztusabb kutya, így szerintem kicsit azért nagyobb, mint a boxer

nem csodálom, hogy bele szerettél, hihetetlen kutyák, komolyan:)

azt meg, hogy ki bírná megnevelni, hát elmondom, hogy pároméknak van, és ők nem éppen nagy kutya szakértők, mégis egy csodálatos egyéniség, és nagyon szófogadó kutya vált belőle. rosszat ő még nem csinált. alapvető parancsokat tudja.

2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
köszi kedves első,nekünk labradorunk van,aki kb 8 évig házikoszton élt,na ő is egy buldózer...:D :)))
2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!