Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriwer vagy Labrador?

Golden retriwer vagy Labrador?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért?
2011. jan. 18. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egy családi, barátságos, gyermekszerető, könnyen kezelhető kutyát szeretnél, akkor mind a kettő megfelelő lehet :) Ugyanis mind a kettő kutyát ez jellemzi a legjobban.


Talán a szőrükben, illetve a színükben van különbség: míg a labrador lehet fekete is, a golden retriever csak világos vagy sötét arany színű lehet. A szőrzete a goldennek sokkal hosszabb, több ápolást igényel. De mind a két kutyát csak minőségi kennelből lehet venni, sajnos mind a két kutya túl van már tenyésztve.


Labrador: [link]

Golden Retriever: [link]

2011. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem golden retriever.. :)

a labrador nagyon könnyen elhízik,ezért nagyon sokat kell sétálltatni stb.

viszont a golden retriever szőrével van a macera (állítólág)

te döntesz...sztem mind a kettő okos,értelmes kutya :)

2011. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem is ! ezért nem tudok választani :)
2011. jan. 18. 19:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat! :D
2011. jan. 18. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Golden okosabb,nekünk 9 éves labradorunk van,a vakok intézetéből hoztuk el,mert annyira kezelhetetlen volt,hogy nem lehetett betanítani.Hát ez azóta sem változott,nagyon kedves,barátságos kutya,de kelekótya.Egy tank,nekirohan az embernek örömében...
2011. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából annyi kutya ahány ember... Pl az én labradorom nagyon okos, könnyen tanul és nagyon hamar megérti, hogy mi a feladat lényege. Én nem viszem minden nap sétálni, hetente 3-4x futunk, van amikor kivisszük a terepre és hagyszóljon de amikor a futás kimarad akkor séta, de egy nap annyit alszik, hogy az képtelenség :D Ha megyünk ki hozzá akkor ásítva meg nyújtózkodva jön hozzánk... De amúgy imádnivaló és nagyon poénos kis négylábú:) A szőrét egy héten egyszer elég átfésülni és kész is. Az elhízásról meg annyit, hogy ha megfelelően van mozgatva és a kaját is jól adagoljuk akkor semmi baj nem lesz belőle. Goldenről meg annyit, hogy egyik ismerősömnek van (bár itt szerintem ismerősöm rontotta el a nevelését) de hisztis meg makacs... és a gazdijának is nehéz a felfogása:\ Amúgy mennyi időd lenne a kutyusra? Mekkora az udvarotok? Kinti vagy benti lenne? :)
2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bullmasztiff vagy canecorso?
2011. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:)

nekunk most születtek ill már 8hetesek... azt mondják a téli kutya sokkal egészségesebb...:),és télleg gyönyörűek

4.fui,1.lány

ha érdekel irj privibe kuldök képet mindent:)

a kettő majdnem egy forma sztem a labrador annyival jobb h nemhullik a szőre annyira mint a golden-nek:)

és nagyon jó kutyák

2011. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
GOLDEN RETRIEVER!
2011. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!