Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor adjak a kutyámnak...

Hányszor adjak a kutyámnak kamillateát? Nincs semmi betegsége csak immunrendszer erősítés képpen gondoltam neki.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamillateával nem erősíted az immunrendszerét, csak hasmenést okozol neki. Arról ne is beszéljünk, hogy a kutyák nem szeretik az ízét, sem az illatát.
2011. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges a kamillatea, ráadaásul a nyálkahártyára sincs tul jó hatással a rendszeres fogyasztása.
2011. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nyugodtan adhatsz neki kamillateát, nem kell rendszeresen, de pl. megfázásra tökéletes egy kis mézzel, én a tápjához szoktam keverni. Az én kutyán kifejezetten szereti és állatorvos ajánlotta, hogy azt adjunk neki! Csak arra figyelj, hogy jól készítsd el (a tea zacskóján rajta van, hogyan kell!)
2011. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja! és még sosem lett hasmenése tőle! :-)
2011. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Immunrendszer erősítésre van kutyák számára kifejlesztett immunerősítő, pl. Immunovet. A kamilla tea nem az.
2011. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint más ha megfázásról beszélünk, akkor lehet néha, de immunerősitéésre nem. Előttem válaszoló jól irta. Az immunovet teljesen jó. De ha a kutya normális kajával van etetve, mozgatva, télen-nyáron, akkor lesz egészséges, és nincs szüksége semmire.
2011. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!