Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nov 1 -jén ellett szukának...

Nov 1 -jén ellett szukának immunrendszer erősítése ként adhatok béres cseppet vagy c-vitamint?

Figyelt kérdés
szeretném ha egy kicsit "erősödne" a szervezete és igy valamilyen szinten a tejen keresztül a picik is kapjanak belöle!
2010. nov. 3. 20:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
sztem nyugodtan adhatsz neki,de csakis kutyáknak való vitaminokat:)
2010. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor amit mi szendünk humán készitményekkel ne probálkozzak? amugy köszi hogy irtál
2010. nov. 3. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Minek?? Az ellés nem betegség.50 éve ki adott a kutyákjának béres cseppet?? Ami jó Neked,az nem biztos,hogy jó a kutyának.
2010. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az étrendjét tedd táplálóvá. Ha sok a kicsi, néha kálcium pótlást szoktak adni.Bár megfelelő táplálással azt is megkapja.
2010. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

az emberi termékek nem jók kutyáknak is,ez pont olyan mint ha mi ennénk kutyakaját:D

am igaz,ha táplálni akarod,vegyél neki vitaminban gazdag tápot,jobb minőségűt,nomeg kis kalcium is jöhet neki.

2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
létezik béres csepp kutyáknak!!!
2010. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok,tavaly történt egy baleset,ugyanis 8 kiskuty volt és bár az anya oltva volt elkapták a parvot..ezt szeretném idén elkerülni,most 5en vannak.az anya csak az én kezemböl hajlandó enni,pedig ott van töle fél méterre a táp meg a viz de ha oda rakom elé akkor néha csipeget de a kezemböl szépen eszik,ez miért van?vissza tér majd az étvágya?
2010. nov. 3. 21:08
 8/18 anonim válasza:

szerintem vissza fog térni az étvágya,csak sztem nagyon megviselte a szülés,ezért étvágytalan...am ugye tudod h 6 hetesen kell a kiskutyákat parvó ellen oltani?

de ha veszel neki kutya béres cseppet,akkor attól megjön az étvágya:D

2010. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom h be kell oltatni öket de ök csak 4 hetesek se voltak(mármint a tavalyi alom) szóval egyaltalán nemértem hogy kaphatták el,olvastam hogy énis bevihettem ,ugyhogy csak napi 1-2 szer nézek ki rájuk nehogy baj legyen!az anyának szerzek vitamint!
2010. nov. 3. 21:22
 10/18 anonim válasza:

okés,sok sikert a picúrokhoz:)

arra ügyelj,h ne nagyon fogdosd a kutyikat,és sztem minden rendben lesz,és mindig tisztítsd ki a pokrócukat,friss víz mindig stb:)

2010. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!