Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik póráz jobb, a futtatós...

Melyik póráz jobb, a futtatós vagy a sima? Nektek milyen van? és milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:33
1 2
 1/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem kiképző pórázom van.Már többször is elszakadt, toldozva és foltozva van. Német juhászom van.
2011. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy bazierős sodrott pórázom van. (piros, tescós, de nagyon jól bírja a gyűrődést)Elég rövid, de a kutyám meg tök erős, és nem lenne nagy ötlet flexivel sétálni vele. Simán elszakítaná. Drótszőrű német vizsla.
2011. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz futtatós alatt?


én a kiképzőpóráz híve vagyok. praktikus, és most már nagyon elterjedt, mindenféle extrával is lehet kapni (párnázott, mintás, színes, stb.).

2011. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem futtatósnak nevezik azt?

amelyiknél a kutya mehet egy ideig amilyen hosszúságú a póráz ...


vayg ez lenne a kiképző póráz?


én futtatós póráznak olvastam.


[link]

2011. jan. 20. 16:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt flexinek szokták emlegetni, (mint a neszkávét :D) a leghíresebb márka után.


ahova póráz kell, oda jó a rövid(ebb) is, ahol meg mehet a kutyám, ott hadd menjen. vissza tudom hívni, nincs szükség 6-8m-es pórázra.


kiképző: [link]

2011. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Kiképző póráz, még nem szakadt el, nem amortizálódott le (kb. 2 éve van meg - a kutya 2,5 éves), persze ehhez az kell, hogy a pórázfegyelem alap legyen a kutyánál.
2011. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja! Elfelejtettem: shar-pei.
2011. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jan. 20. 16:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi flexit használunk :) és csivavám vaaan :) szal nemfog elszakadni :D:D
2011. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
A Flexit általában az öregebbek használják akik mondjuk nem akarnak a kutyákkal rohanngálni ! Kiképző pórázt ajánlom ! JRT kisebb kiképző póráz angol b nagyobb kiképző póráz
2011. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!