Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever? Féregtelenít...

Golden Retriever? Féregtelenítés az Octóber 13. -án (3hónap 7napos) született kutyám November 29. -én részesült féregtelenítésbe. Mikor legyen a következő féregtelenítés?

Figyelt kérdés
Golden Retriever???Féregtelenítés az Octóber 13.-án (3hónap 7napos)született kutyám November 29.-én részesült féregtelenítésbe.Mikor legyen a következő féregtelenítés???
2011. jan. 20. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ h jött e belőle féreg.Ha igen akkor ismételni kell 1-2 hétenbelül.Addig kell igy ismételni mig tiszta nem lesz a széklete.Aztán már csak negyedévente kell.
2011. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Egy kölyökkutyának elvileg minden oltás után kapnia kell féreghajtó tablettát, szerintem már az oltási sorozaton túl kell lennetek, most jön majd az első veszettségi, ugye? Na, szerintem ha akkor kap következőleg, akkor az teljesen jó lesz. De ha ezeket nem számoljuk, úgy kb 3-4 hetente kéne egy kölyöknek kapnia féregtelenítőt.
2011. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis javítás.... oltás ELŐTT. Mert férges kutyát nem olt lelkiismeretes orvos.
2011. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha

Hnap megyünk oltásra

Ám okozhatja a férgesedést ha nem eszik olyan sokat????

2011. jan. 20. 20:49
 5/7 Ninna ♥ ***** válasza:

A férgesedés legelső jele az, hogy a kutya sokat eszik, de mégis fogy, és nem hízik semmit, inkább csak lefogy.

Az én kutyám minden oltás után kap féregtelenítőt, ugyanis minden oltás után kötelező féregtelenítő tablettát adnia az állatorvosnak, ez elvileg benne van az oltás árában is. Nekem állatorvos ismerősöm mondta, hogy mindenkinek így kéne eljárni. És az oltásnak és a férgesedésnek semmi köze egymáshoz.. férges kutyát is lehet oltani, de nyilván előnyösebb, ha nem az. Ezért ad neki féregtelenítőt utána, hogy ha férges, legalább a következőnél ne legyen az.

2011. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férges, nem egészséges kutyának az oltás egyenlő a 0 -val.

A veszettségi mellé kötelező megvásárolandó tabletták arra jók, hogy az átlagkutya legalább egy évben egyszer féreghajtva legyen---papíron.... Mert nem biztos, hogy a "gondos" gazdi valóban beadja-e neki? Ráadásul, ha férges az eb, ismételni kellene.

2011. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké megkaptuk oltással eggyütt.
2011. jan. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!