Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuliba azt javasolták,...

Kutyasuliba azt javasolták, hogy flexi pórázt vegyek. Milyet ajánlanátok egy 30 kilos (még növésben lévő) kutyára?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kiképzésre viszed akkor rövidet,de szerintem ne flexit,mert a póráz elméletileg arra van hogy a kutyát irányitsuk és nem azért hogy visszatartsuk hogyha elszalad,tehát nem szabad feszülni,úgyhogy szerintem ne flexit vegyél.Sétáláshoz is olyan 2m elég(legalábbis az enyémnek úgy jó),akkor nem akad bele semmibe.
2011. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Még a könnyű, átlagos pórázt is nehéz egy kezdőnek kezelni.

De az iskola csak tudja, miért ajánlotta a flexit.

2011. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a flexit. Rokonomék kutyájának van, és volt, hogy én sétáltattam mikor nyaraltak.

De ott a kutyasuliban csak tudják miért pont azt ajánlották. Szerintem kérj attól tanácsot, hogy azon belül milyet, aki ajánlotta (gondolom oktató).

2011. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiképző pórázt vegyél. Én is jártam kutyasuliba és az vált be a legjobban.

[link]

Ilyesmit, de bőrt csak akkor, ha nem rágja a pórázt az eb:)

A textilt az enyém valamiért nem szerette rágni:)

2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

én sem szeretem a flexit mert a múltkor amikor a bolt elé kikötöttem szétrágta ...:S

a másik póráz amit vettem az textílből van és

kb. olyan 1 méteres de mivel az én kutyáim lábmellett sétálnak nem rövid nekik. A flexi amitén vettem vagy 2 méter volt és mindig vissza kellet hajtani hogy ne lógjon...

2011. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen kutyaiskola ahol flexit kérnek? Ilyet még nem is hallottam.
2011. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én régen flexit használtam de nem tudtam vele korrigálni a kutyámat így átváltottam bőrre sokkal jobb.
2011. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én megkérdőjelezném. Kutyasuli vagy KONTÁR suli!
2011. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Catz ***** válasza:
48%

kedves zsuzsabazsa!


nincs ezzel semmi baj. Nekünk is azt mondták a kutyasuliban, hogy kiképzéshez bőr vagy textilpóráz. viszont nagy sétákhoz, pl. erdőben nyugodtan flexi...

nem kell itt senkit megkérdőjelezni..

2011. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából annyit mondtak, hogy azért mert kell a kutyusnak a szabadság... De én bőr pórázon sétáltatom és egy héten 1-2x kivisszük póráz nélkül hagy szaladgáljon.
2011. jan. 22. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!