Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat ennyit éjszaka a...

Xnorkax kérdése:

Miért ugat ennyit éjszaka a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy nyolc és fél hónapos kiskutyám, aki az előszobában alszik. Napközben is bent van. Egészen eddig semmi baja sem volt éjszaka, végig aludta az éjszakát, de már vagy három napja minden éjszaka vagyis már majdnem hajnalban elkezd ugatni, mint egy őrült. Ilyenkor felkelek, kiengedem, fut egy kört, körülnéz, majd visszajön. Utána általában már nem szokott ugatni. De arra lennék kíváncsi, hogy mi válthatja ki nála? Nem hinném, hogy az, ha elkezd ugatni én már ugrok is. Egész eddig ezt nem csinálta. :/ Ötletek? Köszi.
2011. jan. 22. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Ha valamilyen ÖV típusú kutya, akkor szerintem érzi a hajnali nyüzsgölődést (lehet valaki a kertben ólálkodik?) , és kimegy leellenőrizni mi a szitu.

Visszajön és nyugodtan pihen tovább. Egy szóval jönnek az ösztönök.

2011. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad h fiu vagy kislány.Ha lányka nem lehet h tüzel?
2011. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kan kutyám van és valamilyen terrier keverék, pontosan nem tudom. (menhelyről fogadtam örökbe)

Köszi a válaszokat. :)

2011. jan. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!