Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Film alapján kutya vásár?

Film alapján kutya vásár?

Figyelt kérdés

Vásárolt már valaki úgy kutyát, hogy a Tv-ben látta milyen okos ügyes?

Mint pl. németjuhászt amikor a Rexet forgatták vagy bordeauxi dogot az "Egyik kopó másik eb,, után.


2011. jan. 23. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vásároltam :) nekem egy kicsi menhelyi kutyusom van ... és te tv alapján szeretnél kutyust venni ? mondjuk tény hogy a német juhász nagyon okos és értelmes kutya :D
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez sajnos minden film után megtörténik. Legyen az Rex, vagy Lassie, 101 kiskutya stb... Sajnos az emberek ilyen buták.
2011. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

szerintem ez egyáltalán nem butaság.

Meg különben is kedves utolsó te is ember vagy nem de?

2011. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lenne butaság akkor nem lennének tele népszerü kutyákkal a menhelyek, mert odakerülnek amikor kiderül hogy Rexikét nevelni is kell ahhoz hogy lemenjen megvenni a magának a zsömléjét (ami nem is való neki) és hogy lefegyverezze a gonosz emberkéket anélkül meg csak a kertet szedi szét és a gyereket harapja meg... És nem lennének ennyire elrontva ezek a fajták... Ha meg a kérdező nem erre gondolt akkor máskor írja oda hogy "miután megtetszett a filmben a kutya neki, alaposan utána nézett és úgy vette meg".
2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom. Én kiskoromban eldöntöttem a 101 kiskutya mese után hogy nekem márpedig kell egy dalmata. És jóval később lett is. És nem bántam meg tökéletesen megvagyunk.

És nem nem érzem magam butának.

2011. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És ugye nem gondolod hogy mert neked véletlenül bejött akkor mindenkinek befog? A tények sajnos nem ezt mutatják.
2011. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen nem :D Én csak jelezni akartam hogy valakinek bejött. És biztos nem vagyok/leszek evvel egyedül :D És természetesen valakinek meg nem, ezt én is tudom.
2011. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy életre választunk társat magunknak,mikor kutyát veszünk.Nem a néphülyítőből kell választani,hanem a fajta tulajdonságait figyelembe véve és átgondolva.

Ahogy egy ilyen bugyuta hülyeséget bemutatnak,a szaporítók tömegesen állnak rá az adott fajtára és teszik tönkre.

2011. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Van már kutyám, nem film alapján. Egyik se nj. vagy dalmata.

Csak érdekel, hogy mások hogyan gondolják hogyan látják.

2011. jan. 23. 17:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet film alapján is ésszel kutyát választani. Megtetszik, utánna olvas és ha megfelelnek neki is és a kutyának is az adott körülmények, akkor megveszi. Na, itthon ez nem jellemző ... ha az lenne akkor nem lennének tele a menhelyek dalmatával, beagle-el.

Tudjátok mi bosszant igazán? .. az a " nekem olyan kutya kell mint ennek vagy annak a celebnek van" és veszik a maltipoo-nak nevezett totál keveréket horror pénzért. Ez is a totál emberi butaság.

2011. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!