Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen Husky vagy Malamut?

Melyik legyen Husky vagy Malamut?

Figyelt kérdés
Milyen különbségek vannak? Melyik a jobb?
2011. jan. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
A nagy kérdés az, hogy te mit vársz el egy kutyától? Házat őrizni egyik sem fog. Vadászhatnak kisállatokra (tyúk, macska), nagyon nagy a mozgásigényük. Soha nem lesznek olyan engedelmesek, mint mondjuk egy németjuhász. A malamut nagyobb termetű a huskynál és egy kicsit tartózkodóbb is talán.
2011. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

malamut többet eszik nagyobb valamennyivel

ha jól tudom akkor a malamut talán kitartóbb a husky pedig gyorsabb, de ez nem biztos lehet hogy keverem de az is hohgy hülyeséget beszélek, a tv-be félfüllel hallottam

malamutba nincsen kék szemű

2011. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell házat őriznie, benti kutya lenne, sokat mozognánk:canicross, télen szánhúzás, kis agility,(nem versenyszerűen) trükökk tanulása, frizbi, labdázás, hétvégén nagy túrák, szinte mindenhová jönne velem.
2011. jan. 23. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

mindegy hogy melyiket választod, azt válaszd amelyik kutya eladójával jól ki jössz, és az árban is megtudtok egyezni

én mindenesetre, azonos feltételek mellett huskyt választanék, kék szeműt

2011. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én a huskyra szavazok, a malamut egy kicsit lomhább.
2011. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor az lenne a legegyszerűbb, ha elmennél egy versenyre. Ott meg tudnád nézni őket magadnak személyesen, beszélhetnél tenyésztőkkel (akik sportolnak is) és az itteninél korrektebb infókat kaphatnál. A legközelebbi verseny ha minden igaz Dobogókőn lesz 29-30-án, de itt meg tudod nézni a teljes versenynaptárat:


[link]

2011. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ninna ♥ ***** válasza:
48%
Én is inkább a Husky-t mondanám, sokkal nagyobb a mozgásigénye, jobban örül, ha többet mozoghat :) Félreértés ne essék, a Malamutok is szeretnek mozogni, de igen, ők egy kicsit lomhábbak, lustábbak.
2011. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Malamut:)
2011. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!