Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megkönnyíteni...

Hogyan tudnám megkönnyíteni utolsó heteit?

Figyelt kérdés
van egy keverék kutyám tacskó és dalmata keverék. 13 éves sajnos már nagyon öreg és nagyon beteg: reumás és daganatos, alig bír menni. :S az állatorvos azt mondta hogy már nincs sok neki hátra :( nagyon szeretem és meg szeretném könnyíteni valahogy utolsó heteit netalántán utolsó évét. sajnos játszani nagyon nem lehet vele mert mondom alig bír menni. nem tudnátok valami jó tippet adni? nagyon szeretem azt a kutyát és segíteni szeretnék neki :S:S
2011. jan. 23. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia... a daganat jó vagy rossz indulatú mert ha rossz akkor lehet hogy el kell altatni:S egyébként meg nem tudod könnyíteni mert ha szenved akkor ne hagyd hogy szenvedjen és altassátok el:((
2011. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha fájdalmai vannak, és minden egyes napja nehézkes, akkor én már most elengedném őt.

Sajnos nem tudsz mit tenni, megfiatalodni nem fog.

Ez sajnos benne van a kutyázásban, mikor kutya mellett döntünk, az első perctől tudjuk hogy ő hamarabb elmegy.

13 évig szeretted, tisztelted, biztonságot adtál neki. Ennél szebb élete egy kutyának sem lehet.

2011. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legnagyobb segítség, ha az orvos segítségével a fájdalmait enyhítitek.
2011. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%

Ha nem az altatás mellett döntesz, akkor tölts vele minél több időt. Beszélj hozzá. Tudom butaságnak hangzik, de hidd el, hogy jól fog esni neki:)) Lássa, hogy még ilyenkor is nagyon sokat jelent neked és szereted őt.

Bár gondolom ezt már tudja :)

2011. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Vannak remek fájdalomcsillapítók. A mellékhatások kialakulása ilyen korban már nem fognak akkora kárt okozni, mint akár egy fiatal állatnál.
2011. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!