Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS! Megfogtam az egeret amit...

SOS! Megfogtam az egeret amit a szüleim lemérgeztek, de szenved! Hogy tudnám megkönnyíteni a sorsát, ne szenvedjen ennyit?

Figyelt kérdés
13/L
2011. nov. 1. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már megvan mérgezve akkor teszel neki a legjobbat ha agyon ütöd!

Mondom ezt én aki annyira nem vagyok képe bántani az egeret hogy csak élve fogóval fogom meg, és kiviszem az erdőbe még éjjel is.

2011. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
öld meg.
2011. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vágd kupán kalapáccsal.
2011. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Valahol engedd el. Ha jó volt a méreg, akkor felejtsd el. Én egy éjszakán keresztül hallgattam a ragacsos egérfogóba keveredett dög kínlódását. Miután meguntam bedobtam a cserépkályhába!
2011. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már mindegy,hatott a méreg,de legalább olyan sokat nem szenvedett :( én minden esetre sajnálom,el is temettem már
2011. nov. 1. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Minek temetted el?
2011. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
miért ne?
2011. nov. 2. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért egy egérből - ami kártevőnek minősül - nem csinálnék ekkora ügyet. Akkor ennyi erővel a patkányt is bevihetnéd a házba, ami a szemét, meg hasonló cuccok között jár és terjeszti a betegségeket!!!
2011. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ha csak kiengedem akkor megeszi az egyik macskám és megdöglik töle :S
2011. nov. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!