Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Debrecenben olcsóbb...

Van Debrecenben olcsóbb állatorvos?

Figyelt kérdés
Tud valaki egy olcsóbb állatorvost Debrecenben, aki olcsóbban végzi az ivartalanítást (szukáról lenne szó)?Mert hallottam hogy nagyon nagy árkülönbségek vannak és esedékes lenne az ivartalanítás.Előre is köszönöm.
2011. jan. 23. 21:05
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:

Itt vannak a Debreceni rendelők:


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]


Ezek az állatorvosi rendelők mind Debrecenben vannak. Érdemes felhívni mindegyiket, és megkérdezni, mennyibe kerül náluk egy x kilós szuka kutya ivartalanítása. És akkor amelyik a legolcsóbb, de mégis jó híre van, oda elviszed. Hozzáteszem, nem a legjobb, ha a legolcsóbbhoz beadod, lehet, hogy az valamiért ilyen olcsó, mert pl. nincsenek olyan jó műszerei.. Ha egy idősebb kutyáról van szó, én biztos a legfelszereltebbhez adnám be. De hívd fel őket, tanulmányozd az összeset, milyen műszerekkel dolgoznak. A legjobbhoz add be, és ez lehet, hogy pont a legolcsóbb, vagy pont a legdrágább.

2011. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legőszintébb válaszom a Pavlov kutyája!!!!Én is oda vittem a kiskutyámat(havanese)tavaly márciusban és minden a legjobban sikerült arról nem is beszélve hogy kedden műtötték és szerdán már ugyanolyan volt mintha nem is lett vna műtve hála a modern eljárásnak köszönhetően hogy csupán 1cm-es sebet vágtak és azon keresztül húzták ki a méhét és a petefészkét.És nem varták hanem ragasztották a külső sebét aminek köszönhetően nem kellett gallér.Ja és 14eft-ba került a szikes utcai vezér klinikába 22eft-lett vna sokkal nagyobb sebbel.Nagyon megbizható az orvos aki ott dolgozik és látszik hogy van szakértelme.Sok sikert a műtéthez:)
2011. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)És a tiéd hány kg-os volt amikor műtötték?Mert úgy tudom hogy súlyra megy.
2011. jan. 24. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!az enyém 3.8kg nagyjából.És nyugodt szívvel bízz a Pavlov kutyájában:)
2011. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!