Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánlanátok jobban...

Melyiket ajánlanátok jobban egy yorkinak az Eukanubát vagy a Royal Canint? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Acana , Oijen..


HA mindenkép a 2 közül Eukanuba de ezek tele vannak gabonával meg minden félével...


Acanaát eszi az én Yorkim is és immádja...

2011. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még az Acana is szóba jöhet (azt kihagytam,bocsi)
2011. jan. 26. 17:29
 3/9 kisnita ***** válasza:
Én az Eukaubáról tudok nyilatkozni, a Yorki fajtatápot vettem és nekünk nagyon bevált, jó volt. Semmi más kajától nem volt olyan szép a szőre mint attól. Mivel pici volt a kutyám gazdaságos is volt, egy zacskó kaja kiadás volt, kevés kellett belőle és sokáig tartott.
2011. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Mi is azt vettük nem mondom, h nem volt szép a szőre de meghízott egész nap aludt ropogott a térde, és vakaródzott. Amióta Acanát eszik semmi baja, és energikusabb is. Minden kutya más én csak azt tudom leírni amiket tapasztaltam és szerintem többen fogják ajánlani az acanát. Nincs tele annyi mindennel....


Mennyi idős a kutyus?



Minden kutya más én csak azt tudom leírni amiket tapasztaltam és szerintem tobben fogják ajánlani az acanát. Nincs tele anyi mindennel....

2011. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát

Az Acanát tudom javasolni, nincs benne olyan sok mesterséges anyag. Sokkal jobb egy ilyen kutyusnak :) Mennyi idős amúgy?

2011. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy az Acanában és az Orijenben túl sok a fehérje amit a szervezetük már nem tud megemészteni és ez komoly veebetegséget okozhat nekik...

Én RC-nal etetek :) Imádja!

2011. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Most rákerestem itt GY.K.-n az Acanára és az Eukanára meg a RC-re és többen ajánlják az Acanát ugyhogy valószínű hogy arra váltunk.

8 hetes múlt a kutyus

2011. jan. 26. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,ez mind egy jó minőségi kutyatáp,szerintem itt dönthet a kutyusod :)

Van 3 fajta táp,kérj egy kis minta csomagot,vagy mi is a neve és akkor amelyik jobban ízlik neki.

2011. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én royal caninnal etetem, de váltok acanára mert vakarózik tőle, meg sokat alszik..mondjuk az alvás azért is lehet mert még csak 12 hetes...de szintem közel se olyan jó a royal mint amennyire felfújják!
2011. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!