Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Checopee vagy Royal Canin...

Checopee vagy Royal Canin yorkis tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

szia!

mindenképpen Royal Canin!!!!!!ez mégis csak szuper prémium táp!Mi is ezt esszük :-)

2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
royal canin!!!!
2010. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Royal az ismertebb ami nem jelenti hogy jobb is.Nekünk nem jött be,én is yorky tulajdonos vagyok..Nálam Hills-t esznek a kutyákok.
2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként a Eukanoba-nak is van yorki tápja!Ez is nagyon jó,szitén yorki tulaj vagyok.nekem a nagyjaim is ezt eszik-Cane Corso-k!
2010. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a Hill's árban hol van? Vagy a Pro Plan? A Checopee azért jutott eszembe, mert azt mondta róla az eladónő, hogy amerikai termék és 5 csillagot kapott. Jobban is szerette a kutyim, mint a Royal Canint.
2010. jan. 27. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Tedd egymás mellé a zacskót és nézd meg miből van. Tapasztalat szerint itt olyanok is javasolnak egyes tápokat, akik még nem is láttak olyat közelről.
2010. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az én yorkim is royal-t kap!szereti és meg van benne minden ami kell neki.az meg hogy hány ft szerintem mindegy.csak mert az enyém fél kiló tápot majdnem 2 hónapig eszik.persze mert kap mellette húst meg zöldségeket meg néha gyümit is napközben.de a napi 3 étkezésből 1 tuti táp neki.szóval megéri!
2010. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mindig az a táp jobb, ami a híresebb. Én pl. Cibau-val etetem a kutyám és messze menőleg jobb táp szerintem mint a Royal Canin. A Cibau-t nagyon kevesen ismerek, de a rendőrségen itt nálunk olyan szép kutyák vannak és edzettek és ezt a tápot kapják.

Nem minden a név a egy tápnál.

2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pro plan és az eukanuba is tökéletes, a royal a legdrágább, nekünk az vált be! Ki kell próbálni, melyik jön be a kutyinak, ha problémák vannak emésztésben,válts. Nekem az a tapasztalatom,hogy legtöbben a Royal Caninnál kötnek ki.
2010. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk a Royal nem jött be , a kutyus beleszagolt és otthagyta .Többfélét kipróbáltam neki végül a pro plan jött be neki leginkább
2010. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!