Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az természetes ha a kiskutyám...

Az természetes ha a kiskutyám szeme színe nem fehér hanem inkább barnás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:
pontosan a szeme fehérje:)
2009. febr. 5. 12:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem természetes.VAgyis én még nem láttam olyat.De lehet hogy ez a kutyafajtájától is függ,nem tudom.Azért megmutathatod az állatorvosnak,de nem hiszem hogy lenne belőle egyéb komplikáció.
2009. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz i a gyors választ
2009. febr. 5. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nem normális.betegséget jelent.lázat ha jól tudom.de nem biztos.a lényeg hogy vidd el orvoshoz.
2009. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez fajtától is függ...
2009. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


lehet hogy az lehet hogy nem.

Mindenképpen látni kellene, ezért kérlek vidd el az orvosodhoz, hogy megnézze.


Bizonyos belső szervi problémák okozhatnak elszíneződést, jobb ennek után járni.

2009. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem is fajta függő,nekem van egy mopszom és neki is barnásabb nem fehér a szeme fehérje,rendszeresen viszem dokihoz,és eddig még nem mta h beteség lenne,szal neki ilyen
2009. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jövőhét úgyis oltás majd megkérdezem;) (am pekingi palota pincsi)
2009. febr. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!