Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletek? Miért csinálja ezt?

Ötletek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A kutyám tudja h a pelusra kell végeznie még se oda csinálja...amikor szólok neki és megmutatom mit csinált már szalad elfele mert tudja h leszidom...néha viszont ott végzi a dolgát ahol kell....
2011. jan. 26. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:

valamint azt akarom kérdezni még, hogy 3 oltást kapott azt mondta a doki az alap oltásai meg vannak még a veszettség kell...

én több oltást olvastam h kell kapnia..

még ha kombináltakat is kap/kapott....vagy rosszul tudom?

2011. jan. 26. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:

2 parvó, és 2 kombinált kellene, de ha idősebben hoztad el a kutyát 3 hósnál, nem minden orvos adja be a 4.-et, mert fölöslegesnek tartja.

A pelus...biztos vagy benne, hogy tudja, hogy a pelusra kellene? Mert lehet, hogy azt tudja, hogy nem szabad a padlóra, de nem érti, akkor hova kell. Sajnos sok ilyennel találkoztam már. Sok dicséret, jutifalat ne maradjon el ilyenkor. Esetleg nem érzi nagyon rajta a szagot, mert azt tudni kell, ha a kutya nagyon érzi már az ürítés szagát, akkor más helyet keres. Egyébként az én személyes (!) véleményem szerint felesleges (és nehéz) pelusra szoktatni,hisz úgy is ki kellesz, és akkor nehezebb lesz kiszoktatni. Miért nem hordod ki?

2011. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

8hetsen hoztam el, ugyh majd szólok a másik dokinak, mert pont nem a normális volt bent!

Tudja hova kell szintem mert megmutattam neki ahova pisilt és mivel tudja a nem szabad szó jelentését ezt mondtam neki utáni meg elsétáltattam a pelushoz h oda kell.. meg a pelusra is szokta...én arra gondoltam h próbálgatja a határokat, de ez lehet hülyeség...:)

Kifogom most már vinni én is azon vagyok csak a 3-4. oltást megakartam várni...

ui: kapott bőven dicséretet meg juti falit is...

2011. jan. 26. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A határokat még biztos nem próbálgatja, ahhoz még baba, az majd 6-8 hónapos kor körül lesz a legjobb. :)

Kérdezd meg az oltást, de elvileg egyet a tenyésztőnél kellett megkapnia, mert

6 hetesen parvó

8 parvó

10 kombi

12 kombi

A pisilés, lehet egyszerűen még nem tanulja meg, nem jegyzi meg, ehhez is idő kell. Én javaslom, hogy hord ki, ha van olyan hely, ahol kevés állat jár, sokkal könnyebben megtanulja, mert örülni fog, hogy kint lehet. Legalábbis, én ezt tapasztaltam eddig.

2011. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az oltások összesen 3 megkaptam az oltási könyvet.

Köszi a segítséget!

mindenképpen kiviszem most már én is!

2011. jan. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!