Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kihozni az Illatos...

Catz kérdése:

Szeretnék kihozni az Illatos útról egy kutyust. Szerintetek mekkora ez a lányka? Pl. Spániel v vizsla méretű, esetleg köztes?

Figyelt kérdés

Itt van egy link hozzá:

[link]


Köszönöm mindenkinek!


2011. jan. 27. 14:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy csak február 2.-án vihetem el. Ott is akarok lenni nyitásra. Tudom, hogy 5000.- ért vihetem el.

E-mailt már küldtem nekik, de mindenképp felhívom őket. Remélem nem viszik el előttem :(

Majd csatolok képet és elmesélem, hogyan jutottunk haza tömegközlekedéssel, mert nincsen sajnos kocsim :(

2011. jan. 27. 21:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket! :-)
2011. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hova kellene hazavinned? Ha nincs nagyon messze, esetleg megpróbálok segíteni!
2011. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. VIII. kerület, de megnéztem bkv.hu-n és nem lesz vészes. Összesen fél óra tömeggel, de annyi sem, mert hamarabb leszállunk és kimegyünk a Népligetbe egyet sétálni :)


Annyi fejlemény van, hogy válaszolt az e-mailemre egy dolgozó, és térdigérő a kutyus :) Igazából mindegy, csak ne bernáthegyi legyen :D

Mondta még, hogy az elsőnek adják oda, úgyhogy sietnem kell, sajnos nem lehet lefoglalni (mondjuk ezt megértem).

2011. jan. 28. 13:39
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok, hogy Tiéd legyen a blöki, biztosan jó helye lesz nálad! Majd írd meg, hogy mi történt, jó?

(első vagyok)

2011. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Megvan a tünemény :)

Szinte kisebb, mint az enyém. Odamentünk fél10re, addig, persze fagyoskodhattunk odakinn -.-

6-7 hónapos, kint voltunk Népligetben, nagyon bűbáj. Mindjárt rakok fel képeket.

Kormossal (9 éves exkani) is elvannak, legalább ő is nevelgeti szépen, hogy mit szabad és mit nem :)

2011. febr. 1. 14:52
 17/23 A kérdező kommentje:
2011. febr. 1. 14:55
 18/23 anonim ***** válasza:
Jaj, gratulálok nektek egymáshoz :=)! Mégis egy nappal hamarabb elhozhattad? Mintha február 2-át írtál volna korábban... A lényeg, hogy megvan a kis drága, nagyon helyes blöki! Vigyázz rá nagyon!
2011. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem de drágák! Örülök, hogy jól végződött a dolog! ;) Sok boldogságot nektek! :)
2011. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére, nézegettem az oldalt és láttam, hogy átírták..

Amúgy teljesen BKV-kompatibilis a kutya, ahhoz képest, hogy eddig elvileg kóborka volt.

Szobatisztaság még nincs, de alakítom :D


Köszönöm a jókívánságokat :)

2011. febr. 1. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!