Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiskutya szokott lenni...

Hány kiskutya szokott lenni első szülésnél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4. válaszoló bocs elírtam
2011. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok szaporitó,én ingyen elajándékoztam a kölyköket mivel kis keverékek voltak.. baleset történt,de utána ivartalanitva lett a kutyám tehát ne szólj be... "


Felelőtlenségedből adódóan megszületett 8 betervezetlen keverék kutya? Igen!

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2011. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megint 3.vagyok!

Te vagy csak igazán szaporító!

2011. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a szaporitó aki egy évbe a szukáját vagy 10x elleti.. nem kapnak oltást a kicsik stb... A mi kutyuink megkapták!

És csak egyszer történt meg!!A szuka kutya utána ivartalanitva lett!Nem tudjátok ti mi a szaporitás ezek szerint...

2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igy utólag: inkább azokat szidjátok akik agybaföbe elletik a kutyájukat,és a kicsiket úgy dobálják másoknak oda mint a cukrot!Én imádtam kiskutyázni amig az enyimeim voltak,utána sokszor hiányoztak... Egy szaporitó még a kiskutyái iránt is egy fikarcnyi szeretet se érez!!

Jó hogy nem egy tenyésztőt szaporitóztok le..

Gondolkozhatnátok néha...

2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!