Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rágja az ajót és...

Margó22 kérdése:

A kutyám rágja az ajót és közben nyüszít, hogy tudom erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
(A fentiekben írt probléma akkor jelentkezik amikor ki kell zárnom a lakásból mert elmegyek ittholról.)
2011. jan. 28. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ajtónak arra a részére kenjél csípős törtpaprikát. Lehet, hogy durvának tűnik, de a tojás-evésről is így szoktatták le nagyanyámék a kutyát.
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát egy cipőben járunk.Ha elmegyek otthonról,rágja,kaparja az ajtót és addig sír míg haza nem megyek,hiába van vele otthon más.Az is érdekes hogy más után ezt nem csinálja.Azt szoktam csinálni,hogy otthagytam a papucsom,olyankor ráfeküdt,és nem kapart,mintha a szagom megnyugtatta volna.Mostanában már ez sem jön be.
2011. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Csípőspaprikát mi? Végülis, egyszerűbb, mint megérteni és megnevelni a kutyát.

Ez valószínűleg szeparációs stressz.

Itt egy kis olvasnivaló:

[link]

2011. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Z.O.L elolvastam,ez nagyon jó.Abból amit leírtak mindent kipróbáltam már,nem értettem miért nem jött be,de megvan a válasz.Egy valamit elrontottam.Mindig mikor hazaértem rögtön őt üdvözöltem nagy nagy lelkesedéssel:)))
2011. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!