Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pórázt ajánlotok? Lenn

Milyen pórázt ajánlotok? Lenn

Figyelt kérdés
Van egy egy éves labradorom. Kéne neki egy póráz.Van egy lánc, amivel sétáltatni szoktam, de nyárra kéne egy, ami hosszú.Arra kéne, hogy be tudjam engedni a tóba.póráz nélkül is be tudnám engedni, de a parttól kicsit messzebb vitorláznak, meg minden és hogy nehogy odamenjen.Visszahíni vissza tudom, de azt nem tudom megmagyarázni neki, hogy csak 15m-t mehet be.Ha meg egy csónak alák keveredi, akkor már hiába hívom.Jó lenne link is, ha tudtok, remélem rájöttettek, hogy nem egy 1,5m-es pórázra gondoltam, és jó lenne ha a vizet is bírná.
2011. jan. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a célra a legjobb és legbiztonságosabb a stabil, 300 %-os behívás megtanítása. Úszás közben is vissza kell tudnia jönni a kutyádnak első szavadra, ha jó a behívása, akkor a prózáz fölöslegessé válik, mert amint úgy látod, hogy túlságosan bemegy, visszahívod és kész.
2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmi!:)

2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az első válaszolónak igaza van, a tökéletes, minden zavaró körülmény közötti szófogadás a legjobb, de a biztonság kedvéért egy link:

[link]

A kettes válaszoló is jót mutatott, a flexi póráz is jó megoldás. Nekem kibírja a Berniket (38+43kg).

2011. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább flexi, mert egy ilyen esetben nehezebben gabalyodik be a nádba pl., mert mindig feszesen tudod tartani.
2011. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok linket egy ekkora kutyának való és kb 10m hosszú?
2011. jan. 29. 16:10
 6/9 A kérdező kommentje:
flexis pórázról?
2011. jan. 29. 16:11
 7/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Flexi póráz, ha jól tudom, max. 5 méteresbe létezik, szóval szerintem 10 m-est flexibe nem fogsz kapni.
2011. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont szerintem az 5m kevés lesz.
2011. jan. 29. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!