Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy staffordshire terrier...

Zeusz4 kérdése:

Van egy staffordshire terrier szuka kutyám elég vékony mivel ettesem hogy erősebb legyen extra drága kutya tápokat ne írjatok mert anyagi helyzetem azt nem engedheti meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Van egy új táp,10 ezer ft/15 kiló körüli áron,természetes öszzetevőkből,ebből ajánlanám a munkakutyatápot.

A neve Nature Vet.

A honlap azt hiszem:

[link]

Ha nem találod,írd be a Google-ba a táp nevét.

2011. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

adj neki zsírt a meglévő táp mellé.


arra figyelj, hogy finoman kezdd adagolni, mert ha hirtelen kapja meghajthatja. először csak kiskanállal, aztán minden nap picit nagyobb adagot.

illetve nézz utána, hogy nem-e valami probléma a soványság oka (féreghajtás, probiotikum etetés hasznos lehet mindenképp).

2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tápot váltasz azt fokozatosan tedd, ha nem hízik lehet h bélférges.(ebben az esetben doki, gyógyszer és minden oké :) )
2011. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én se tudok venni drága tápot. Ám nekem olcsóbbra jön ki a rizs, etetése.

A zacskó harmad részét szoktam megfőzni, azt ketté veszem ha megfő, mert ketten vannak. Ehhez jönnek a kiegészítők. Konyhai maradékok ( csírke csont kivételével ) és táppal egészítem ki. A táp ( 10 kg ) csak akkor elég egy hónapra, ha főzök nekik.

Ám van mikor nem rizst kapnak, hanem a hentestől belsőséget. ( tüdő szív )

Lehet ezért lepontoznak, de mivel szoktak még cupákokat is enni ( disznó lábszár főve ) ezért a rizs nagyon jó mert lazítja a székletét. Így is egynél többet nem adhatok nekik, mert akkor nem tudnak nagydolgot végezni.

Én javasolnám, hogy féregtelenísd. ( én három havonta szoktam őket )

2011. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,ki fogom próbálni egyébként 1éves múlt a kutya és kölyök korában nagyon egy finyás kutya volt Jó minőségű kutya tápot vettem neki és nem ette meg akkor most meg sajna nem futja a jó minőségű tápra.
2011. jan. 31. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha finnyás a kutyád,az a te hibád,ráhagyod.

Napi egy alkalommal elé a kaja 15 percre,utána elveszed előle,másnap újra elé 15 percre ugyanazt.Közben nincs nass meg jutalomfalat,és kaja természetesen nem lehet előtte egész nap.

Ne félj,éhen nem hal,ha éhes,bármit megeszik.

2011. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kölyök korában volt finyás,és ugye egy kutyánál(de persze más állatoknál is) a kölyök kori táplálás a leglényegesebb ezért gondoltam arra hogy talán azért mert kis korábban nem volt hajlandó megenni a jó kutya tápot lehet hogy azért ílyen vékony testalkatú?
2011. febr. 1. 15:31
 9/9 A kérdező kommentje:
kép a kutyáról
2011. febr. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!