Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dogdancing? (Bőv. Lent)

Dogdancing? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
8 hónapos havanesem imád ugrabugrálni szerepelni. Szerintem élvezné a dogdancinget is. Különben minden kutya alkalmas rá? És milyen zene lenne jó? Az én kutyusom okos és könnyen idomítható percek allatt megtanul bármit. Alkalmas táncoli? :D
2011. jan. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden kutya alkalmas rá. Az enyém 8 évesen kezdte. Szívesen adok tanácsokat privátban.
2011. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha ezt így nem szeretnéd, akkor hamarosan indítom a blogomat, azt is olvasgathatod. Csak akkor jelezz vissza, mert meghívásos alapon tudod csak elolvasni.
2011. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Igen, persze, már vele is el lehet kezdeni. Minden kutyafajta számára ajánlott a dog dancing, én már láttam pl. cane corsoval is dog dancingelni is egy gazdit, szóval a méret nem befolyásol :) Először valami ritmusosabb, dallamosabb, ismert zenét lenne jó választani, ha a youtube-on elkezdesz keresgélni, szerintem fogsz találni valami jót. Nagyon-nagyon sok trükköt kell neki ehhez megtanítanod, szóval ez nem egy-két perc lesz, ezt garantálom. Hosszú munka eredménye az, hogy a kutyád 100%-ban kontrollálható legyen, és a zenére csinálja is azt, amit kérsz, mert a tánc közben amikor pl. felléptek, vagy versenyeztek, akkor nem nagyon lehet jutalomfalatot sem használni, esetleg egyszer-kétszer. Valamint ehhez még elengedhetetlen az, hogy egy alapfokú képzésen részt vegyetek. Az alap parancsok nélkül nem lehet ezt a sportot elkezdeni. Az ül, fekszik, gyere ide, lábhoz, pórázon sétálás, pacsi, szlalom, ilyeneket alapból tudnia kell, és nem csak otthon, hanem magas ingerkörnyezetben is. De egyébként itt egy fórum, ha itt kérsz segítséget, ők jobban fognak tudni segíteni: [link]
2011. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az alapokat tudja azzal nem lesz gond. És igen kedves első szívesen olvasnám a blogod.:) Nagy segítség lenne... :)
2011. jan. 29. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!