Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit takar a kotorékeb kifejezés?

Mit takar a kotorékeb kifejezés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 09:40
 1/10 Ninna ♥ ***** válasza:
63%

Mi is az a kotorékeb?


Föld alatti járatokban és üregekben élő ragadozók - borz, róka, stb. - vadászatára használt fajták, melyek kotorékában keresik fel és megfojtják vagy felszínre "ugratják" ellenfelüket. Kis testű, élénk, bátor, támadó kedvű kutyák, melyeket vaddisznóvadászaton vagy bokrosok, nádasok kajtatására is szívesen használnak. Sebesült nagyvad csapását is is jól követik, különösen a tacskók jók ebben a munkában. Rajtuk kívül kis testű, 35-38 cm-nél alacsonyabb terrierek tartoznak ebbe a csoportba.


Google a barátod :)

2011. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
pl. a foxik, a tacskók is kotorékebek, mert rókavadászatra és más kotorékban élő állatok vadászatára vannak kiképezve.
2011. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és a kedves rózsaszín ruhába öltöztetett yorkik is kotorék ebek, patkányfogásra lettek kitenyésztve:)Szívesen megsúgnám ezt azoknak a plázacicáknak akik kistáskába hordják őket. TISZTELET A KIVÉTELNEK,csak néha már sajnálom szegény TERRIEREKET...........
2011. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Teljes mértékben igazt adok neked!!Megnézném az arcukat amikor megtudják "Barbie" kutyusom nagypapija a csúnya egérkét tépte szét..:D Egyébként Ninnának igaza van:)
2011. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
kedves kérdező, te nem ismered a guglit?
2011. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:)Tévhitben voltam, mert korábban azt mondták nekem, hogy a ronda keverékkutyákat hívják így. (ezt egyébként már több embertől is hallottam.)

A google-t ismerem, köszönöm....remélem a te kérdésedre is ezt fogja majd valaki válaszolni...

2011. jan. 31. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Csakhogy én nem vagyok lusta kutakodni és ha nem találok semmit, csak utána kérdezek, kedves kérdező. Ajánlom ezt neked is.


Az hinni, hogy csak ronda kutyákat hívják kotorékebnek, meglehetős kinológiai tudatlanságot és/vagy csökkent intelligenciát feltételez...

2011. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A te 57%-ban hasznos tanácsaiddal gondolkodnék mielőtt mást sértegetek...
2011. febr. 1. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor fejlődök, mert tegnap még 55 volt...arról meg nem tehetek, hogy a hozzád hasonló lelki kolosszusok nem bírják elviselni a kritikát és lepontoznak.
2011. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Symba3 válasza:
69%
Az utolsó válaszadó egy f..szfej...
2012. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!