Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek! Mi tehetek? (Kérdésed...

Félek! Mi tehetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ahol haza szoktam jönni, ott elég sok a kutya (kóbor is van, a többit nem tudom milyen...), szüleimtől kaptam egy kutyariasztót! De most utánaolvastam és azt írták sok helyen, hogy néhány vad kutya, nem lecsillapodik tőle, hanem bedühödik. Mit csináljak? Már látom magam előtt, hogy szétmarcangolnak a kutyák! Nagyon félek!! :SS
2011. jan. 30. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jelentheted a helyi gyepmesternél, mert ez tényleg nem állapot!
2011. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
állítólag hívtak már ki sintéreket, de ők nem akarják elvinni, addig amíg nem látják őket... Nem értem mire várnak... hogy valakit súlyosan megsebesítsenek...??
2011. jan. 30. 12:31
 3/19 anonim ***** válasza:

Előzővagyok.

Jelents úgy, hogy megkergettek! Talán akkor lépnek!

2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hívd a helyi menhelyt
2011. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Vigyél a zsebedben kolbász, vagy virslidarabkákat.

Biztosabb, mint a riasztó.

És tanulj meg nem félni a kutyáktól, mert nem bántanak ok nélkül.

2011. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én nem féltem a kuytáktól! Totál nyugodtan elmentem mellettük, de nekem ugrottak...
2011. jan. 30. 13:02
 7/19 anonim ***** válasza:

jelentsd a jegyzőnél, ha teheted rögzítsd, hogy kint vannak a kutyák (kamerás telefon pl), illetve legyen nálad mindig KÉZNÉL paprika spray (nem tudom szüleidtől mit kaptál kutyariasztónak, de ez pl. tökéletes a célra).

és ha lehet kerüld el azt az útszakaszt.

2011. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Meg is haraptak?
2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nomár bocsátnat, nem látják a kutyákat, senkit meg nem haraptak, akkor mi is a gond velük?

Hogy valakinek a szemét szúrja a kutya?

2011. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat kedves utolsó! Valószínű te olyan nagyfiú vagy, hogy ha eléd ugrik egy kutya és elkezd rád ugatni, akkor nem csinálsz semmit, még csak meg se rezzensz! Hát sajnálom, de arrefele rengeteg gyereke sétál ( köztük énis) és ez így nem állapot!

Nem, nem haraptak meg, csak megtámadtak...

2011. jan. 30. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!