Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves francia bulldogom...

Törzskönyves francia bulldogommal szeretnék kiállításokra járni! Miként tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A neveden kell legyen a törzskönyv.

2. Befizeted az éves tagságit az egyesületbe //MEOE//

3. Figyeled a kiírásokat. Kiválasztod. Elolvasod a nevezési feltételeket és nevezel

4. Ajánlatos a tenyésztőtől segítséget kérni a ringdresszúra gyakorlásához.

2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is hány éves a kutyus? Mivel a kölyköknél még nincs akkora szigorral a bíró hogyha nem megy olyan pontosan ahogy kéne, hisz tudja még kölyök. Minnél hamarabb elkezditek annál könnyebb. Nos, ugye tudod hogy kiállításokra azok járnak akik tenyészteni szeretnék a kutyáikat. Akkor előtte olvass utánna, hogy hogyan kell beállítani, mi szép és nem szép a kutya beállásánál, felvezetés stb. Meg kell tudnia mutatni a fogát, a bíró megvizsgállja agresszivitását (nekünk egyszer még a heréit is megfogta), van hogy megsimítja a hátát és a mozgást is figyeli mivel pár kört kell mennetek a ringben.

Olvasgassd MEOE weboldalát : [link]

2011. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tenyészteni szeretném.7 hónapos a kutyus.Nem igazán tudom,hogyan működnek ezek a kiállítások!Van-e esetleg olyan kiállítás,ahol csak francia bulldogokat neveznek?
2011. jan. 30. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nicole_22


Nem csak a tenyésztők járnak kiállításra. Sokan vannak, akik a hangulatot kedvelik. Szeretik megmutatni a kutyájukat, még akkor is, ha tudják, nem biztos, nyerni is fognak.

2011. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:34


Tudom, ezt csak úgy általánosításnak szántam, gondoltam a kérdező is ezek közé tartozik.

2011. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fajtaklubbok szoktak csak a fajtának kiállítást szervezni. Ha tenyésztési terveid vannak, mindenben sokat segíthet a tenyésztő, akitől vetted a kutyát. Érdemes elmenni megnézni néhány kiállítást, hogy egyáltalán tudd, miről van szó.
2011. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!