Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középkategoriás tápok...

Milyen középkategoriás tápok vannak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha jót akarsz, olcsón, a táp oldalán lévő fehérje értéket nézd. Meg fogsz lepődni, mert azok a tápok (Pedigree,Chappy) lényegesen kevesebb állati fehérjét tartalmaznak, mint mondjuk egy Royal Canin, Flatazor, Purina.Ott a reklámot fizeted meg többnyire.
2009. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltettem magamnak régebben és egy-két tápot kiprobáltam. Nagyon változó egyébként a kutya méretét tekintve. Tápok forgalmazásával foglalkozom mintegy 12 éve, tévedés a hit miszerint mindig döntő a fehérje és a zsirtartalma a tápnak.

-Persze előnyös a magasabb tartalommal rendelkezőeket vásárolni, azonban erre kizárolag alapozni nem igazán előnyös. Nem mindegy milyen összetevők azok amik lebontják ezeket a fehérjéket és zsirokat, Valamint, hogy milyenek is valójában azok a zsirok.


Visszatérve a kérdésre...

Ami középkategoriába belefér azok közül talán a Purina Dog Chow termékei Általában a legkeresetebb... Bolttól függöen kb 350-500 ft/k

Nem kell kizárolag egy fajta tápot venni idővel megunja a kutya. Nekik teljes nyugalom mellet adható egy kutyának kölyök (puppy) táp esteleg kisebb testünél bizonyos aktiv és energia tápok is! Közép kategoriába sorolható ezek mellet a Brasa,Willowy,A.C.C+,Britt,BENTO KRÖNEN, és talán még az Acana is. A kutya táplálásban ragadozó állatról lévén szó nagy szerepet játszik a hús. Hetente egyszer mindenki ajánlott kicsit hozzákeverni a táphoz az optimális életvitel kiegyensúlyozásához!

2009. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


olyat nem vegyél amit a tévében reklámoznak! :)


a fressnapfban lehet kapni a "fitt and fun croc" nevű tápot, ami egészen jó! van bárányos rizses változata is.


szerintem megéri az árát!

2009. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!