Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középkategóriás tápok...

Milyen középkategóriás tápok vannak?

Figyelt kérdés
Mivel 14 éves vagyok,nem én ettem a kutyám,nem mondhatom meg,mit vehetünk. De beszéltem a szüleimmel,és egy középkategóriás tápban megegyeztünk. Tudtok néhányat mondani? (esetleg melyik táphoz milyen kiegészítő vitamin kell?KÖSZI
2009. jún. 10. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dog Chow
2009. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! És ezt minden fajtának lehet venni?
2009. jún. 10. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Nincs fajtaspecifikus belöle, ilyenek vannak:

[link]

Én a light-ot ettetem, ha épp csoro vagyok a hónapban ... ha épp jobban meg akkor jut Acanára

2009. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
* meg = megy
2009. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát,mint modtam, ez nálam nem a csóróságon múlik XD
2009. jún. 10. 18:54
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát nálam igen :)

Én azért már picit idősebb vagyok és egyedül tartom fent magam meg az ebeket .. az jut ami jut :D

Immunovetet kapnak még táplálék kiegészitőnek, mást nem adok nekik.

2009. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi tudunk neki főzni(húst,rizzsel),de heti 1x csak a konzerv mellé. Igazából a húst a megtakarított pénzemből vezsem,anyáéktól nem kérhetem,hogy megvegyék az Acanát. Tudod,ők ilyen régimódiak. De ez is nagyon szép tőlük,hogy nem valami 1000Ft-s tápot,meg maradékot kapnak...:)
2009. jún. 10. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó igy:) ha ennyit vállalnak a szüleid az is nagyon szép tölük.
2009. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is,sokan az utcánkban moslékkal etetik a kutyákat,láncra kötik egész nap...a szüleim is ezt látták,de erről hamar leszoktattam őket :) És kész csoda,ha megveszik a "kicsit" drágább tápokat. És biztos, hogy ha egyedül fogok már keresni,akkor majd megveszem a drágább tápokat,csak most... :( Amúgy úgy fogadtuk be fél éve az utcáról,golden (fajtatisztának tűnik). :) tiszta tünemény,nem akarom,hogy olyan sorsra jusson,mint az utcánkban élő többi :(
2009. jún. 10. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Friskies
2009. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!