Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hatásos? Vagy nem?

Ez hatásos? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni kutyatámadás ellen gáz spray-t, de nem tudom, hogy mennyibe kerül. Egyáltaláőn megéri megvenni? Mert errefelé minden tucába lehet találni 2-3 kutyát, és nem a kedvessebb fajtából. Szóval engem (is) már jópárszor meg akartak támadni. Ma is sétáltattam a kutyám (törpe pincser) és muszály volt felvennem és berohannom egy idegen lakásába (nyitva volt a kapu mert állt be a kocsival). Alapból sem szeretek egyedül mászkálni a kutyák miatt, de ha a sajátom is viszem még veszélyesebb.

Arra gondoltam, hogy veszek ugye egy gáz spray-t, de előtte megkkérdezem itt, hogy milyen.

Meg még valami: Mennyibe kerül nálatok?


2011. jan. 31. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Inkább paprika sprayt vegyél. A gáz szétterjed a levegőben. Könnyen juthat rátok is.
2011. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

gugli: paprika spray


az előbb tettem linket is, hogy hol lehet megvásárolni,csak valaki jóindulatúan törölte... engedély nélkül kapható, kutya ellen hatásos.

2011. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"muszály volt felvennem és berohannom egy idegen lakásába "

NA itt a baj !!

amíg te így viselkedsz, minden kutya számára zsákmány leszel !

gondolom fogalmad sincs a helyes kutyanevelésről ??

több évtizede sétáltatok kutyákat, soha-nem támadott meg engem kutya !

a kutyámat sem !

és miért ??

MERT JÓL VAN SZOCIALIZÁLVA !!!!!

ami sem rólad ,sem a törpe pincseredről nem mondható el .

( a törpe pincser nem fajta , csak az elcsökevényesedett, kis termetű pincserek szaporítók által előállított ideggyenge kutyaimitáció )

erről persze a kutya nem tehet , csak a hülye gazdáik .

A pincser mint fajta, egy remek kutya egyébként, ami normális gazda kezében remek társ,és elsőrendű sportkutya ( agility ).

de te nem ebbe a kategóriába tartozol.

remélem ,ha majd megpróbálsz lefujni spray-val egy vérengző tacskót, az majd jól fülön harap :)

2011. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!