Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy keverék szukám, most...

Nory0722 kérdése:

Van egy keverék szukám, most 1éves,12. napja tüzel, de még mindig nem "engedi magát"! Ki szeretném ivartalaníttatni, de ha nem muszáj most, akkor csak nyáron, mert kinti kutya (könnyebben gyógyul). Vajon nem is fogja engedni magát?

Figyelt kérdés
Helyesebben a mi kan beagle-ünknek nem engedi magát,aki már 2x fedezett,mert tegnap átjött a szomszéd kutyája és úgy tűnt,neki hagyná magát,bár nem vártuk meg a végkifejletet! Fél éves koráig kóbor kutya volt, fél éve van nálunk,de még csak most kezdett el hízni(minőségi tápot és válogatott házi kosztot kap). Csak a beagle-ünknek nem engedi magát?
2011. jan. 31. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

18:21 vagyok.


És akkor most hogy leírtam, hogy mi lesz ha nincsennek külön zárva, akkor miért kellett lepontozni?????

Mert reménykedem, hogy kevesebb kölyök foglalja a helyet az egyik sitten?

2011. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hm.....:))) Én ehez csak annyit fűznék,hogy akkor te minek akarsz pl gyereket? Nyilván van olyan tulajdonságod(belső és külső egyaránt),ami nem túl jó és nem kellene,hogy a gyerek örökölje! Minek szül gyereket egy rákra hajlamos ember? Valóban,nem szeretem a fajtát,ezért adtunk minden kölyköt olyan helyre,ahol ellenőrizhetjük és ezért járok minden héten 2x az erdőbe vele,hogy szabadon kiélje vadászösztönét! Igen,sok kutya szereti a kiállítást és sok kutya ideges lesz tőle,mivel az ember is ideges és ezt a kutya lereagálja!


A másik,nem mindenki születik kőgazdagnak,hogy megvehessen egy 60-70ezer forintos kutyát! Mi 30ezerért vettük,imádjuk,gyönyörű a fajtájában: A füle az orra hegyéig ér,a farka mindig az égnek áll és a vége fehér,nincs elhízva,kifejezetten sportos,izmos! Én is olcsó táppal kezdtem,mivel nem volt pénzem másikra! Ma már sétálni,biciklizni,futni,erdőbe járunk,suliba,3havonta orvoshoz és nagyon nagyon szeretjük(sokan mondják,hogy kicsit "kattant" vagyok,túlzásba viszem,hogy mindig ő van minden előtt.... Ez van,ő az én beaglem!


Egyébként nem érdekelnek az olyan vélemények,melyet eleve ilyen fennhangon írnak,mert sokan azt hiszik,mindent megtehetnek,mindent jobban tudnak a másiknál....pedig....:DDD

2011. febr. 3. 08:22
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Csak azt mondtam,hogy nem lesznek kiskutyák,de már ezt előtte egyszer leírtam! Nekem a doki azt mondta,hogy így csináljuk,rajta kívül még kettőt megkérdeztem,ők is ezt javasolták,tehát én megbízom bennük! Mondtam,hogy amint véget ér a tüzelés,máris megyünk ivartalanításra!
2011. febr. 3. 08:25
 14/14 A kérdező kommentje:

Tisztelt " zárd már el,nehogy befedezze.és ne engedd át s zomszéd kutyát,különben megint egy alom felesleges kutya jön világra.gondolkozz már!"


Azt javaslom,előbb olvasd el,és próbáld meg felfogni a kérdést,mielőtt másokkal ilyen hangnemben beszélsz! Elhiszem,hogy nehéz,de gondolkozz el rajta!!!!:)

2011. febr. 3. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!