Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Berni Pásztoromat fedeztetem...

A Berni Pásztoromat fedeztetem egy Kaukázusival milyen vérmérsékletű és méretű kiskutyákat kapok majd?

Figyelt kérdés
?
2009. febr. 7. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Jó nagy, a kaukázusinál kevésbé vad kutyákat. Amik valószínűleg előbb-utóbb az utcákon kóborkutyként ilyesztgetik a népet. Én alapjában véve nem vagyok szaporítóellenes amennyiben fajtiszta kutyákról van szó és nem a haszon miatt csinálják.

Te viszont fogadd ehez a húzásodhoz gratulációmat. Mire jó még több keverék kóbor kutya? Kire fogod te azokat rásózni? Vagy felneveled midnet?

2009. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
egyetértek az előttem szólóval, nekem van kaum is és bernáthegyim igaz nem berni pásztor, de hasonló a vérmérsékletük. nem tudnám elképzelni hogy pároztassam őket, mert az is előfordulhat hogy mindkét kutya rossz tulajdonságai jönnek elő és akkor aztán még nehezebb dolguk lesz a majdani örökbefogadóknak, és tényleg az utcán fognak kikötni, ugyanis legalább hat de inkább 8-10 kiskutyára számíts. ezeket mérlegelve gondold meg. én tenyésztek és tudom hogy a fajtatisztákat sem egyszerű eladni főleg most.
2009. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

előző: barom. az ilyenek túlbuzgó pampogó 'állatvédők' miatt alakul ki rossz kép azokról az állatvédőkről, akik jó helyen, jó időben védik az állatokat.


a kérdésre válaszolva:

szerintem ez kb. kiszámíthatatlan. valszeg csak nagyon profi tenyésztő tudná megmondani. az biztos, hogy sosem lesznek a kiskutyák olyan megbízhatók, mintha bernáthegyik lennének.

valszeg határozott gazdinak jó házőrzői lesznek.

2009. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Te milyen állatvédősdiről beszélsz barom??? Senki még csak hasonlót sem írt előtted.
2009. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Minek fedeztetsz, ha elképzelni sem tudod, mi lesz a végeredmény?!

Ha már fedeztetsz, miért nem berni pásztorral?

Csak nem azért mert kau van kéznél otthon vagy a szomszédban?

2009. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Emberek ki mondta hogy én akarom ezt csinálni ha úgy kérdeztem volna hogy Egy berni pásztor és kaukázusiból mi jönne ki senki nem válaszolt volna így meg legalább jönnek az állatvédők és röhögök egy jót rajta egyébként meg én is elítélem a szaporítókat!
2009. febr. 7. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A Berni Pásztoromat fedeztetem egy Kaukázusival milyen vérmérsékletű és méretű kiskutyákat kapok majd?"


Nos, kedves kérdező, talán azért gondolják a válaszolók, hogy Ön keverné a két fajtát, mert E/1.-ben íródott a kérdés.

2009. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Valaki írta, hogy a profi tenyésztő meg tudja mondani milyen kölykök lesznek! Nos... egy profi tenyésztő abban profi, amit csinál, vagyis tenyészt, nem pedig szaporít, kever!

A kérdező meg azt sem tudja mit kérdez? Most ő szaporít vagy mit akar csinálni?

2009. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Ennyi erőből ha vki azt kérdezi,hogy fedeztethetem e a leopárdomat egy tigrissel,arra is ugrotok egyből?Mert benyaljátok,hogy tényleg ez fog történni?VICCESEK VAGYTOK!!!


Kedves kérdező!

Ismerősömnek Roti és Bobtail keveréke van és egy tündéri kutyus aki már 11éves,amugy a többi testvére is nyugodt lett és játékosok még mindig.Ők szerelemgyerekek.

A vérmérséklet szerintem nevelés kérdése,vizslát is el lehet vadítani.

Méret pedig jó nagy lesz;)

2009. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
a vérmérséklet nem nevelés kérdése. a viselkedés a nevelés kérdése.
2009. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!