Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lopkod a kutyám! Mit tegyek?

Lopkod a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az udvaron szoktam játszani a kutyámmal. Általában csak hagyom hogy szaladgáljon, ekkor nagyon belejön a dologba. A játék hevében mindíg felkap valamit, ami közel van, legyen az a póráza, egy cipő, fésű,bármi. Hogy vegyem ilyenkor el tőle? (ha leguggolok és magamhoz hívom nem jön oda, próbáltam már azt is hogy felajánlok neki egy falatot cserébe de nem érdekli más csak a játék)

És hogy akadályozzam meg, hogy ez máskor is előforduljon?


2011. febr. 2. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális viselkedés, zsákmányjátéknak hívják. Próbálj meg adni neki valamit (valamiket) amiket elvehet. Ha nála van valami, akkor erélyesen rászólsz, és elveszed tőle, ha odaadja, akkor megkapja a saját játékát. De ha a sajátja van nála, akkor kergesd meg, játsszatok vele.


Az én kutyámnak is az a kedvenc játéka, hogy van a szájában valami amivel rohan, a többiek meg üldözik, vagy ha nincsenek többiek, én üldözöm.

2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyenek a kutyiaim!:)

Mindent összeszednek ha épp játszom velük és semmiért cserébe nem adják oda!

De ha én ha nem foglalkozom velük egy idő után leteszik és már nem érdekli őket!:)

2011. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!