Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám minden párnáját és...

A kutyám minden párnáját és pédjét szétszedi . Mit tehetek hogy ezt megszüntessem?

Figyelt kérdés

kaptunk egy házi készitésü párnát 1.5ig volt nála és kirégta és szétszedte szoktan rakni be alá egy meleg régi pulóvert és eddig mindent szétszedet. mit tehetek ellene?

és NEM az a kérdés h miért csinálja azt hanem hogy mit tehtek ellene, mivel szoktathatom le(csak azért mert már volt olyan hogy kiírtam valamit és teljesen másra kaptam választ :D) . mivel egy tacskó ezért nagy szüksége lenne arra hogy valami legyen alatta télen


2011. nov. 12. 19:02
1 2
 1/15 John John válasza:
Lehet nem kell neki..
2011. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de kell hisz téleg vacuk és mikor kimegyek hozzá akkor is a kabátomba bújik már probáltam hogy olyan ruhát adtam neki amit néha hortam perszw tisztán és átdörzsöltem magamon egy kicsit de nem használt
2011. nov. 12. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
erről szerintem nem tudod leszoktatni, tegyél alá szalmát én sok kutyástól hallottam hogy ezt teszik a kutya ólba télen, a szalmát nem tudja úgy szétrágni mint a plédeket és párnákat
2011. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nos, de, a kérdés az, hogy miért csinálja. Csak akkor tudod hatékonyan megszűntetni a viselkedést, ha ismered az okát.

Valószínűleg unatkozik, vagy egyszerűen csak utálja, ha ilyen dolgok vannak alatta. Próbálj ki egy durvább szőnyeget, hátha az egyben marad, vagy hagyd a fenébe, ne rakj alá semmit.

2011. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

unatkozik másik kutyával persze a macska is bemegy hozzá

és ha nem teszek semmit akkor megfagy télen -.-""

de szereti mert bent a házban csak ilyenekra fekszik

2011. nov. 12. 23:43
 6/15 anonim ***** válasza:
A kutyának nem elég az, hogy van mellette még két állat. Foglalkozás kell neki, feladatok, aktív falkatevékenység, nem egész napos punnyadás a kertben meg néha a postás megugatása. Az átlagos kutya rendelkezik egy 3-4 éves gyerek intelligenciájával, akik szintén halálra unják magukat, ha egész nap a szobájukba vannak zárva, hiába van ott a tesójuk. Ilyen tépkedős balhékat tipikusan akkor szoktak csinálni a kutyák, ha levezetetlen energiáik vannak, vagy szeparációs stressztől szenvednek.
2011. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

és mondcsak hogy foglakozzak vele hogy mire hazaérek sulibol három óra és akkor tanuljak holnapra mire végzek hat óra kimegyek hozzá foglalkozok vele


és MIÉRT nem tud senki se a kérdésre egy normális válszt adni hogy mit lehetne tenni nem azt kérdeztem hogy miért csinálj ki is emeltem

2011. nov. 13. 00:53
 8/15 anonim ***** válasza:

szia!


Ne tegyél be ne,ki ilyesmit! Az én mudimnál is tegnap kipróbáltam, hogy benn hagyja -e a télikabátot. Kb 1 percig volt, benn, kihúzta. Jó, én meg eltettem, majd odaadom a húgomnak a tacsi keverékei alá. Az enyémnek meg betettem a mogyoróbokrunk alól kb egy zsák levelet. Jó száraz, meleg, és imád rajta aludni. :)) Valamint nem szedi ki darabonként. Én ezt a megoldást választottam, meg amúgy is elalszik a szakadó hóesésben, van tavalyról egy ilyen fotóm. Már nem látszott ki a hó alól, pedig fekete :)).

Szóval valami ilyet tegyél alá, levél, szalma, ilyesmi. Azt nem szedi ki.

2011. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. köszi
2011. nov. 13. 11:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele foglalkozni, minek van kutyád?

Amúgy meg ennél normálisabb választ nem fogsz kapni. Nincs csodaszer, ami megszűnteti a cincálást, azt kell kitalálni, hogy miért csinálja a kutya, és megszűntetni a kiváltó okot. Vagy nem rakni alá ilyesmit, de azt sem fogadod el. Más megoldás meg NINCS.

2011. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!