Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etethetem a kutyámat...

Eördögh Róbert kérdése:

Mivel etethetem a kutyámat száraz eledel mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 4 hónapos beagle kutyám ,Laly..,Szeretnénk kiegészíteni a táplálékát ,hogy ne csak száraz eledelt egyen ( Royal ),szoktunk neki adni répát,banánt almát..Mit javasoltok még???
2011. febr. 2. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Jéézusom.-.-"

Répa,alma,banán?-.-

Azt ajánlom,sürgősen adjátok el azt a kutyát,ha nem tudnád,HÚSEVŐ!

Maradék is mehet neki akár,és ha van a maradékban zöldség,vagy gyümöncs,az sem baj,de hogy kajának ezt adjátok neki!!-.-""""

2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
eszméletlen milyen kutyatartók is léteznek!!!!!!!!!!!
2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lekváros palacsinta esetleg ha igényli nutellás gofri

ha gondolod adhatsz neki hamburgeres vagy rántotthúsos pizzát is

jézusom.....

2011. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyának monoton étrend kell! Nem kell változatosnak lennie! Répa (párolva is), alma alkalmanként az ok. Csak vigyázz, mert ha megszokja, hogy mindig kapja őket, akkor előbb-utóbb el is várja.
2011. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi néha tápot váltunk,Acanan meg Orijenen belül más ízűt,adhatsz neki néha ALMO NATURE tasakos tápot,elég drága de jó nagyon.
2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 capsread ***** válasza:

Az első válaszolónak gratulálok! A kutya minden evő, csak elsősorban eszik húst, de ha nem jut táplálékhoz ürüléktől kezdve a zöldségekig bármit megeszik.

Amúgy nem értem miért baj, ha a száraz táp MELLÉ kap kiegészítőt, pláne olyat, ami még csak nem is árt (zöldségeket)!?

A répát a tápok olyan 50%-ba gyárilag belepakolják, mert az egyik leghasznosabb táplálék kiegészítő a kutyának. Semmi baja nem lesz, se a répától se semmi természetes dologtól - gyümölcstől - ha valami rendes kutyakaja mellett eszi. Vitamin van benne. De az olyanokkal mint a kávé, csoki vigyázz, az árt!

A táplálékát kiegészítheted általad főzött dolgokkal csirke nyak, farhát, sertéscsülök főve, velős csont... A csont jót tesz neki, erősíti a fogait, plusz a kutyák általában szeretik a csontokat (de üreges csontot nem kaphat).

És igaz, amit előttem írtak, a monotonitás, hogy mindig száraz tápot kap jó, de én még nem láttam olyat, hogy egy kutya belehalt abba, hogy néhanapján egy kis csirkenyakat kellett ennie.

2011. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellet rögtön leugatni a kérdezőt,nem kérdezett semmi rosszat!

Az én kutyáim nem eszik meg tápot 2napnál tovább magában.

Én konzervet is adok nekik,és maradékot is és semmi bajuk nincs makk egészségesek.Az előtte lévő kutyám is ugyan így étkezett és 14 évesen pusztult el és soha nem volt semmi baja!

Ja és nagyon szeretik az almát is !

2011. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az USA-ban és nyugat Europa tőlünk fejlettebb országaiban már tudják, hogy a mai világban a legegészségesebb etetési mód, ha hőkezeléssel - azaz főzéssel - kórokozó mentessé tetted a kutyád eledelét. Ha nincs kedved, időd ezzel foglalatoskodni, vagy nem tudod pontosan hogyan kell az egészséges kutya eledelt elkészíteni, készen tudod vásárolni a FERBELT DOG FOOD eledeleit.


Mindenféle tanácsokat olvashatsz, de ha a Zurich-i Egyetem és az állatorvosi szakemberekből álló hatósági képviselők e téren EU-ban jogszabályokat is alkotnak erre a kérdésre, az nem lehet véletlen. Olvasd el a cikket, nézd meg a videót: [link]

2019. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!