Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen arányban legyen a...

Milyen arányban legyen a száraz és a konzerv eledel?

Figyelt kérdés
Az 5 hónapos cicám odavan a száraztápért, az alutasakosból csak egy fél csomaggal hajlandó megenni és nyávog a szárazért.Állítólag nem szabad sok szárazat adni nekik mert árt a veséjüknek.Persze mindig van friss vize de nem iszik túl sokat,félek nehogy valami baja legyen.
2007. dec. 3. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A veséjük valóban károsodhat a sok száraz eledeltől,de főként a fiú cicáknál fordul elő.Én pici tejet öntök neki a tápra és nagyon szívesen megeszi,ha van kedved próbáld meg.Sokat jelent a fél zacsi konzerv is,ne keseredj el.
2007. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, nálam fordítva van. Én két 10 grammos alutasakost adok a cicának, szintén 5 hónapos, de szerintem 10-et is megenne, ha adnák neki. imádja. A szárazat meg csak végszükségben eszi meg.

Már gondolkodom, hogyan finanszírozzam eszt?:-)

Próblj meg neki maradékot adni, azt is szeretik és nem száraz kaja.

A macskák laktózérzékenyek, tejet nem szabad nekik adni. Levest vizsont igen.

2007. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!