Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből fogom tudni hogy megkezd...

Miből fogom tudni hogy megkezdődött az ellés?

Figyelt kérdés
2 jack russelem van (fiú,lány) mindíg együtt vannak, és sajna elfelejtettem mikor tüzelt így abból sem indulhatok ki hogy mikorra várjam! 14:00-kor a hüvelyéből egy 4cm-es nyálka lógott ki, gyorsan megnéztem van-e valahol kiskutyi de nem találtam, ez lenne az első jel hogy hamarosan kint lesznek a kiskutyik!
2011. febr. 2. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Jó isten.elfelejtette,hogy szuka kan kutyája van..eszem megáll...Ivartaéanításról nem hallottál?Hobbi szaporító!


Ha nem szül meg estig akkor irány a doki,de egyébként nem lesz probléma sztem.

2011. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Elfelejtetted, hogy mikor tüzelt a kutyád. Elfelejtetted, hogy mikor mászott rá a kan a szukára.

Komolyan engedd meg, hogy gratuláljak.

Gondolom a szukád se újraoltva nem volt, se ultrahangot nem látott.

Esetleg zárd el a kantól, biztosíts neki egy meleg helyet, és nyugalmat, és mérd meg a testhőjét.

Jah és a lényeget majd' elfelejtettem. Esetleg hívj fel egy állatorvost, ha nem felejted el...

2011. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

OMFG....

Mérted a hőjét? ha 37 fok, vagy az alá megy, akkor ma megellik. elbújik és csinál vagy keres magának majd valami fészket, és gondolom nem kell elmagyarázni hogy néz ki amikor egy kutya ellik...

2011. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem felejtettem el pontosan azért lett a fiú mellé lány, csak a tüzelés időpontját felejtettem el, nem is voltam itthon csak keveset azt is álltalában este vagy egész nap aludtam mert éjjel nappal dolgoztam és két helyen laktam. (de mind1 ez így hosszú lenne, bonyolult volt a helyzet) aki itthon volt a kutyikkal nem figyelte.
2011. febr. 2. 15:29
 5/14 A kérdező kommentje:
jah igen és köszönom a HASZNOS válaszokat!
2011. febr. 2. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda gondos,tudatos,figyelmes tenyésztő!Gondolom a szúrések,tenyésszemlét és kiállításokat is elfelejtetted,persze venni szukát a kannak azt nem,meg hogy a kicsikért pénzt kapsz.

Az igazán fontos dolgok megmaradnak.

2011. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vettem a kutyákat kaptam, a fiú 10 éves és szerettem volna tőle kiskutyát, nem papírosak szóval.... saját magamnak kellenek és a családon belül maradnak! a lányt pedig menhelyről hoztam.... 3éves! az alom első és az utolsó is egyben.
2011. febr. 2. 15:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű..Mentett kutyától hozol le almot..jézusom..szegények éppen,hogy nyugalomra lenne szüksége..

Hát ez már durva..Melyik az a menhely,ami kiad fajtatiszta kutyát ivarosan??!

törzskönyv néküli kutyától nem hozunk le almot,pláne nem tenyésztói ismretek nélkül,te nem szereted ezt a fajtát,különben nem tennéd tönkre.szegény kutya maradt volna a menhelyen...


nyugdoj meg majd pár észlény csládon belül is szaporítjka tovább a kicsiket,ezt nem lehet kontrollálni, a jack russel mentők tele vannak,de semmi gond,néhány év múlva majd a te kutyád leszármazottjaival is találkoznak..


vajon a nyugdíjas 90 évesek miért nem vállalnak gyereket??nem véletlen megsúgom,6 éves kor után nem illik fedeztetni..

2011. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem ezt mondta az állatorvos.

Tényleg köszönöm a hasznos válaszokat.

Több választ nem kérek. köszönöm.

2011. febr. 2. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves add meg annak az állatorvosnak az elérhetőségét! Jöhet privátban is. Szeretnék beszélni vele.
2011. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!