Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből fogom tudni hogy megkezd...

Miből fogom tudni hogy megkezdődött az ellés?

Figyelt kérdés
2 jack russelem van (fiú,lány) mindíg együtt vannak, és sajna elfelejtettem mikor tüzelt így abból sem indulhatok ki hogy mikorra várjam! 14:00-kor a hüvelyéből egy 4cm-es nyálka lógott ki, gyorsan megnéztem van-e valahol kiskutyi de nem találtam, ez lenne az első jel hogy hamarosan kint lesznek a kiskutyik!
2011. febr. 2. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fajta mentés ill. a menhely nem szokott kiadni ivaros szukát egy esetben se.

Ám a sintér telepen még a hajléktalanoknak is kiadnak bármit,csak vigyék és ott nincsen ivartalanítás.

2011. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az "állatorvos"azért mondott mást,mert neki abban van pénz,ha megszületik az alom.A kölykök oltása,chip(ugye tudod,hogy chip nélkül már elajándékozni sem lehet kutyát?),anyakutya gondozása stb.több pénzt hoz egy ilyen sarlatánnak,mint az ivartalanítás.

A baj nemcsak az,hogy tele vannak a fajtamentők,hanem hogy fogalmad nem lehet arról,nem rokonok-e a kutyáid,illetve nem örökítenek-e betegségeket,egészségesek lesznek-e a kölykök.

Meg mered írni,melyik menhelyről származik a kutya?

2011. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menhelyről származik a kutya. De én is kíváncsi lennék.
2011. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan menhely ami simán kiad ivarosan kutyát..

Fajtatiszta kölyköt is(pl.hannoveri véreb,ami pedig elég ritka),ivartalanítási kötelezettség ,minden nélkül.Nem is egy ilyen menhely van.Csak a gazdival el kéne beszélgetni különben szaporítanak,mint itt is látjuk,ismeretlen eredetű,ki tudja milyen örökletes betegséget hordozó kutyával.

2011. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!