Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 honapos westiemben 8-10...

A 3 honapos westiemben 8-10 barnás gyorsan mászo bogarat találtunk de amikor kivettük egy zsepibe akkor ugrot egész nagyokat. Létezik hogy bolha?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a bolha...
2011. febr. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagy valószinűséggel bolha. Én Frontline cseppeket ajánlok, nagyon hatásos. Vigyázz rá, hogy 2 napig ne érje a kutyust semmiféle víz!
2011. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tuti bolha. Először fürdessétek meg (és szárítsátok is meg, ne engedjétek ki amíg kicsit is vizes, figyeljetek arra, hogy a bolhák fürdetés után ugrálnak ki, úgyhogy könnyen tisztítható helységben végezzétek) + bolhaírtószerek.
2011. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megfürdettük valoban mikor megszáradt akkor kezdtük el észrevenni de sajnos mivel még nem értünk hozzá a szobában kezdtük el kiszedni és az egyik kiugrott....nem tudjuk hová..Szerintetek átmehet az emberre és ha atmegy akkor mivan?Ha tudtok segiteni legyszi válaszoljatok!!köszi!!
2011. febr. 2. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberre átmehet, de csak annyira, hogy megcsípi. Nem marad meg rajta/benne. Tapasztalat. Én egyszer beleszaladtam egy bolhával teli pókhálóba, vagy nem is tudom mi lehetett az... de a térdemig minden tiszta fekete volt. És nem viccelek, ezek rohamosan kezdtek feljönni, be a nadrágomba, pólómba és össze-vissza csipkedtek. Mire az udvar elejére értem már mindenhol megcsipkedtek. Anyuék kirázták a ruhámat és ahol a bolhák voltak nagy-nagy takarítást csináltunk. Amúgy a ruhába lehet, hogy bele tudja magát fészkelni.
2011. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Átmehet emberre, de max néhány piros kis csípésed lesz tőle, aztán távozik, mert nem érzi jól magát rajtad:) A csípése picit viszket, de egyáltalán nem veszélyes, ne izgulj;)
2011. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez bizony bolha.

Állatpatikában vegyél Neostomosan ampullát, és a használati útmutató szerint fürdesd meg vele a kutyádat. Aztán tegyél rá olyan kullancs, és bolhaírtót, amit ennyi idős korban is lehet használni.

2011. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Hasznos volt!!;)
2011. febr. 2. 22:46
 8/8 hell-ikon ***** válasza:
100%

Miután a kutyát kikezeltétek ajánlatos lesz a házat is jól kitakarítani, mert eltudnak szaporodni szőnyegben, ruhában, stb.

Plusz a kutyus fekhelyét is persze.

2011. febr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!