Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak vettem bolhanyakör...

A kutyámnak vettem bolhanyakörvet már 1 hete és még mindig találtam a kutyába bolhát. Mennyi idő után tünnek el a bolhák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig veszek de nem annyira hatásos.Vegyél Fronline-t neki.Nem olcsó,de kiváló!
2011. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csöppek? Ha arra gondoltál tudom hogy jó, régebben vettem a kutyának is macskának is, csak nagyon drága nekem.
2011. febr. 3. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A bolhanyakörvet úgy kell használni,hogy először kiirtod a meglévő élősködőket,utána megelőzésképpen rárakod a nyakörvet. Az kiirtani nem fogja őket. Vegyél bolhairtó sampont,az nem olyan drága.
2011. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyakörvet vettél? Ha 2-400 forintos, szép színeset, azzal nem sokat érsz.Mekkora a kutyád? Egy Expot csepp annyira nem drága, mint a bebolhásodás utáni szerek kiírtani őket.
2011. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bolhanyakörv önmagában semmit nem ér. Ha kiirtottad a bolhákat, esetleg távol tartja a következőket kevés ideig.

Én Advantix cseppet ajánlanék, az két nap alatt kiirtja nem csak a bolhákat, de a petéket is.

2011. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot! 700 Ft-os bolhanyakörvet vettem. A kutyám beagle-foxi keverék. Azt hiszem kénytelen leszek cseppeket venni.
2011. febr. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!