Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adóm 1%-át melyik állatvédő...

Adóm 1%-át melyik állatvédő szervezetnek ajánljam fel?

Figyelt kérdés
kérlek ajánljatok olyan állatvédő szervezetet, akinek nagy szüksége van rá. köszönöm.
2011. febr. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A lelencnek meg egy másik állítvédő szervezetnek van olyan kezdeményezése,amire fel lehet szintén ajánlani.

Ez abból áll,hogy az Illatos óti gyepmesteri telkepen ivartalanítaják a kutyákat,pl.ami vemhesen kerül be,de amennyit tudnak egyébként,ez azért fontos,mert onnan sajnos bárki vihet ki kutyát,és nagyon sokszor kerül be onnan kivitt kutya kölyke,tehát ezzel a felajánlással megmentesz más kutyákat is,akik a bekerülők miatt akár az illatosn vagy akár máshol el lennének altatva,illetve egy ivartalanított kutya nem szül,ethát nincs leszrámazottja,minek a kölykei továbbb szaporodnak stb stb..


ez nagyon fontos,a megelőzés.


itt olvashatsz erről:


[link]

2011. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Noé állatotthon.Nem csak az 1%-ra van szükségük.Múltkor én is néztem milyen használati tárgyakra lehet még szükségük.Rengeteg minden kell szegény kis kutyóknak,cicóknak. :(
2011. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Én inkább valami fajtamentőt támogatnék, tavaly én pl. az adóm 1%-át a német juhászkutya fajtamentés alapítványnak adtam, szerintem idén is így lesz.

Itt a linkjük: [link]

Nagyon lelkesen, odaadóan foglalkoznak a kutyusaikkal, az egyik gondozót ismerem is, ő is mesélte, hogy rengeteg mindenre lenne még szükségük, ezért is lenne fontos az adók 1%-a, mert sok kicsi sokra megy :)

De még itt van a border collie is, a barátom nekik adta: [link]

2011. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miaz "Alapítvány az idős és sérült állatokért"nevű csoportnak ajánlottuk és ajánljuk idén is.Az öreg állatokkal kevesen foglalkoznak,kevés esélyük van.Ez az egy alapítvány vállalta fel őket.
2011. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első: a másik egyesület a TordasZoo, velük csinálták most ezt az illatosi ivartalanítást.

Egyébként mi a Lelencnek adtuk, mert tőlük fogadtuk örökbe a kutyánkat. A TordasZoo is jó választás lehet, nagyon megérdemelnék, rengeteg kutyát mentenek, csak nem olyan ismertek...

2011. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lelenc, ToradasZoo, Retriever fajtamentés
2011. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg azt a videot ami ezen az oldalon van és add nekik.

2011. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Múltkor énis sétáltattam ott kutyát és nagyszerű menhely. Nem csak kutyát meg cicát hanem más állatokat is befogadnak: lovat, szamarat, malacot, madarat, nyuszit, sünit, őzt, orrmányos medvét, teknőst, szarvast, rókát...

meg még egy csomó mindent.

2011. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!