Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legyen még egy kutyám? Részlet...

Legyen még egy kutyám? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Van egy féléves 5 kilós yorkim, nagyon játékos, szereti a többi kutyát, ragaszkodik hozzám nagyon, néha már túlságosan is. Nagyon sokat hisztizik ha itthon hagyom, akár fél órára is. A szomszéd néni szokta mondani hogy 10-20 percen keresztül folyamatosan ugat meg nyűszít. Már azt is csináltam hogy előtte is leviszem sétálni, de akkor is hisztizik ha elmegyek. Ti mit gondoltok? Nektek hány kutyátok van? Érvek, ellenérvek?
2011. febr. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Két kutyának van. Nagyon édesen eljátszanak egymással, hűvösebb időben a rövid szőrű odabújik a hosszú szőrűhöz. Ellenérvet nem tudok, bár kertes házban vannak.
2011. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 kutyusom van. :) 3 kan pitbull és 2 nagytestű keverék kan. :) Jól kijönnek, néha van csak rivalizálás szerencsére. :) A yorki ilyen, a szomszédunké is vinnyog, hogyha otthagyja valahol akár pár percre is. Ragaszkodó kiskutyák. :)

Csak akkor legyen még egy, hogyha mindkettőt el tudod látni. Mondjuk nem vagyok híve a "legyen kutya lakásban" dolognak, akármekkora méretű is, de ha sokat sétáltatod és foglalkozol velük akkor miért ne? :D A yorkid nem tudom mennyire örülne az új lakótársnak, de ha kijönnek, akkor biztos lekötik egymás figyelmét és esetleg utánad sem sír annyit. :) Vagy mindketten rákezdik... :D De hátha ír valaki, aki jobban ismeri a yorkik szokásait. :D

2011. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én kaptam egy Törpe pincser-t,Ő is sírt mikor elmentem...

találtam az utcán egy kiskutyust teljesen átfagyva és mióta Ő megvan nekünk azóta semmi sírás mikor elmegyek!!:)

2011. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy kutyát nem sikerült megnevelni, akkor a másodikat sem fog. Ha két kutyád lesz, akkor az lesz, hogy kórusban fognak vonyítani.

Csak abban az esetben vigyél haza másik kutyát, ha ezzel eleget foglalkozol, sikerült leszoktatni a hibás viselkedéséről. A kutyaiskolát javaslom, hogy javíts a kutyával való kapcsolatodon, mert az, hogy így hisztizik viselkedési probléma.

2011. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem megoldás a két kutya, amíg a mostani ennyire stresszel.

Elég nagy a valószínűsége, hogy a másik is csak bestresszel ettől, és akkor majd ketten sírnak, meg ugatnak.

2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!