Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy nagyobb önbizalma legyen? (részletek lent, bonyolult)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Először ő mondta el nekem, majd én neki. Viszont nagyon félénk fiú, és nem mer elhívni sehova, még köszönni sem mer (biztos hogy így van, a legjobb haverja is mondta nekem, akivel nagyon jóban vagyunk) Nem tudom mit tehetnék, de azt szeretném hogy ő hívjon el, ne én, mert nem akarom erőltetni ha mondjuk ő nem akarná az egészet. Szerintetek? (folyosókon van olyan, hogy szinte tátott szájjal néz, ilyenkor tökre leblokkol, néha idegesít ezzel egy kicsit) 16/L, ő 18/F
2011. máj. 16. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el te. Ha tudod, hogy tetszel neki, akkor nincs vesztenivalód. Lehet, hogy pont ennyi kell, hogy megtörjön a jég.
2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is gondold át hogy kell e neked egy ilyen kisfiú... aki 18 éves korára ha meglát keblokkol... ha ugy döntöttél ige akkor neked kell h kezdeményezz... (és ez később is így lesz, de ettől függetlenül ismerek egy szerelmes párt akik lassan 1 éve vannak együtt és a fiu az elején nagyon félénk volt és a lány kezdeményezett... de aztán felnőtt a kapcvsolathoz )
2011. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a közös barátotokkal, hogy bíztassa.
2011. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Mindenféléről. Gyakran dicsérd meg közben, ha bármi olyan van, amiért őszintén meg tudod dicsérni! Ne hagyj ki egy ziccert sem! Ettől meg fog nőni a srác bizalma irántad és előbb utóbb nyitni fog. Csak a kezdet nehéz.
2011. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!