Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt az első nap a...

Milyen volt az első nap a suliban?

Figyelt kérdés

Nem sokára mi is visszük a kutyánkat, és már nagyon várjuk :) Mivel elég "bolond" először nem csinálunk semmit csak elvisszük hagy ismerkedjen a kutyákkal, még úgyse látott ennyi kutyát egy helyen. Itthon szót fogad de ahogy elmegyünk sétálni az utcán már nem hall meg semmit. Ezért is szeretnénk elvinni.

Nektek milyen volt az első nap? :)


2011. febr. 4. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem rémes. A kutyám két nap koplalás után kiköpte a virslit és távozott, nem is tudtam visszahívni, csak rohangált végig. Egy nyomorult ültetésre nem volt hajlandó. Majdnem bőgtem, teljesen esélytelennek éreztem.


7 héttel később 93%-kal vizsgáztunk le :)))

2011. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mivel nekem egy verekedős Német juhászom volt, persze bunyóval.


Volt ott egy faszi szintén a Német juhászával aki már a karikát ugrotta és mondta, hogy az enyémnek is megmutatja.

Mondta vegyem le a pórázt mert úgy jobban megy.

Mondom neki : Nem veszem, mert már most a kutyádat hesszeli.


Na jó, a faszi bedöntötte a karikát, én a kutyát elengedtem.

A kutyámnak eszébe sem volt még a karikára nézni sem, hanem mindjárt a kutyájának rongyolt neki.


Végül is rátettük a munkapadra és ott csináltam vele szabályos ültetést és fektetést.

Az elő nap gyötrelmes volt.

2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fertelmes :S Akkoriban nagyon agresszív volt , emberre állatra támadni akart.Igazából majdnem feladtam akkoriban , rossz volt úgy kijárni h kicsit arrébb kellet húzódni a kutya miatt , de aztán elhatároztam magam h egy kutya nem fog nekem parancsolni , és továbbra is kijártam(és jó döntés volt :P).Mostanra hatalmasat változott a sok munkának hála :)
2011. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A miénk is nagyjából ezeket fogja csinálni és kicsit tartok a helyzettől is. Csak mert az jár a fejemben ilyenkor mit gondolhat a többi kutyás...
2011. febr. 4. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Semmit nem gondolnak. Ők is azért vannak ott, mert valami gondjuk van a kutyájukkal. Aki egy kutyasulin kiakad azon, hogy más kutyája neveletlen, az meg csak magát minősíti. Mindenki tanulni, problémát megoldani megy oda.


A lényeg, hogyha nem úgy alakulnának a dolgok, ahogy szeretnéd, akkor se keseredj el, légy kemény, tarts ki, és csináld végig! Hidd el, megéri küzdeni.


Nekem a középfokon annyira nehéz volt, hogy kétszer is bőgtem, de mindenért kárpótol, hogy mostmár bármilyen kutyához nyugodt lélekkel oda merem engedni a kutyám, és végre élvezhetem a kutyás életnek a legjobb részét, amikor esténként gyönyörködöm a vígan futkározó, játszó, boldog kutyákban.

2011. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is szörnyű volt :) Nagyon félt a kutya, végig a kerítés mellett üldögélt engedésnél... a feladatokat se akarta megcsinálni normálisan. A 6 hét után teljesen megváltozott, 94%-osra vizsgáztunk :) Nemsokára tesszük le a középhaladó vizsgát :)
2011. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam egy kicsit :). Nem szeretném feladni bár nem tudom milyen lesz. Amit lehet megteszek az biztos, mivel cane corsonk van elég nagytestű és szerintem az ekkora testű kutyáknál nagyon fontos a fegyelem.
2011. febr. 4. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én amstaffom úgy mászkált a kutyák között, mint egy király. :D

Ha valamelyik kutya neki akart menni a másiknak, ő ott termedt és lerendezte (csak morgott és föléállt).

Valamelyik gazda még meg is köszönte nekem, mert azt mondta, hogy eddig minden kutyának nekiment a mudija, de mióta lerendezte az amstaffom, egy igazi angyal. :))


A sulizás az elején nekem is rémes volt, mert akaratos kutyám van, de a végén még meg is dícsérték, hogy milyen okos. :)

2011. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!